Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Barevné proměny: Vybrali jsme tyto dámy

Barevné proměny: Vybrali jsme tyto dámy
Barevné proměny: Vybrali jsme tyto dámy
Zdroj: kaplan a Thinstock

Je tady další jarní kolo dámských proměn a s ním i drobná změna. Protentokrát se totiž zaměříme na barevnou typologii a harmonizaci duše.

Proměny se konaly v krásném salonu Queen-si na pražských Vinohradech. Jako vizážistka a odbornice na barevnou typologii čtenářkám poradí paní Marie Tyburcová odbornicí na alternativní metody je paní Romana Brabcová.

Zdroj: kaplan, (ikony - Thinstock)

Cílem tohoto kola proměn bylo, poradit dámám, které barvy jsou pro ně ty pravé. Tedy, zda volit studené či teplé tóny, jaké odstíny vybírat při líčení či nákupu šatů. Následně byly čtenářky nalíčeny a učesány. V průběhu dne také absolvovaly energetickou očistu čaker s diagnostikou.

Při této proměně bylo našim cílem, aby se každá z žen cítila ve svém těle spokojena. Když je totiž duše a fyzické tělo v harmonii, zrcadlí se celková pohoda i na naší vizáži.

Čtenářky, které proměnu podstoupí

Zdroj: kaplan a Thinstock Míša (30 let)

Míša je velmi krásná, jemná žena, která má ke všemu to štěstí, že rozhodně nevypadá na svůj věk. Naopak jsme se na proměnách shodly, že by se spíše než mezi třicetiletými ztratila na střední škole. Zajímá ji, jak vypadat výrazněji a které odstíny volit při líčení.


 

Zdroj: kaplan a Thinstock Kateřina (28 let)

Rozvedená maminka dvou malých dětí prý sama neví, co se sebou. V brzké době ji čeká hledání práce, takže rady, jak se správně líčit a obléknout, by jí mohly pomoci. 

Zdroj: kaplan a Thinstock Šárka (38 let)

Maminka dvouletého kloučka a žena, která velmi ráda sportuje. Tak to je sympatická Šárka. Při péči o dítě, cyklistických výletech či víkendech na lyžích se příliš nelíčí. Ráda by prý ale věděla, jak na to.

První barevnou proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 3.4.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU