Barevné proměny: Šárka (38) - "Sport je mi bližší než make-up"

Barevné proměny: Šárka (38) - "Sport je mi bližší než make-up"
Více fotografií k článku:
6 fotografií

Šárka je sportovkyně tělem i duší a protože je i maminkou dvouletého kloučka, její styl tedy spíš podléhá pohodlí a praktičnosti. Jakých rad se jí asi dostane od expertky na barvy?

Vášnivá cyklistka na proměnu dorazila až z Teplic a je ráda, že si den v Praze může užít podle svého. Přeci jenom, mateřské radosti jí stejně jako ostatním maminkám moc svobody neposkytují.

Mimo zkrášlující proměnu podstoupila Šárka i příjemnou čakrovou masáž, při níž dochází k harmonizaci energetických center. Čakry jsou pak v přímé souvislosti s celkovou energií organismu. Máme-li některou ze sedmi základních čaker v nerovnováze, dochází ke zdravotním problémům.

Přečtěte si také o tom, jak Kateřina oblékla svoji nepopulární růžovou nebo proč Veroniku nepoznal vlastní táta.

Expert na barevnou typologii: Marie Tyburcová

Stanovení barevného typu

Šárka patří do kategorie letního typu, který je charakterizovaný zelenomodrým podtónem, chladnými barvami a nízkou sytostí barev. Vhodné jsou pro ni pastelové odstíny ve studených, světlých a matných variacích.

Líčení

Šárka je dáma, která se ve světě krásy teprve rozkoukává. Při líčení jsem se soustředila na korekci kruhů pod očima a optické otevření a projasnění zapadlých očí. Rty jsou zvýrazněny v jemně malinovém odstínu.

Vlasy jsem natupírovala a zvedla nad čelem, abych jej opticky protáhla. Kadeře nechávám rozpuštěné a lehce prožehlené, aby vypadaly upraveně, ale zároveň přirozeně.

Oblečení

Dle barevného typu jsme Šárce vybraly top v mátově zeleném odstínu a jako doplněk lehounký šál tón v tónu s lehkými detaily růžové a hnědé.


Šárka a barvy v jejím životě

Jaká je vaše nejmilejší barva?

Moje nejoblíbenější barva je modrá. Mám ráda všechny její odstíny.

Kterou barvu naopak ráda vůbec nemáte?

Nemám ráda růžovou, vyvolává ve mně představu panenky Barbie.

Byly "barevné" informace, které jste na proměně získala, pro vás nové, překvapivé?

Barevná typologie byla zajímavá a hodně mě překvapila, vlastně si asi vybírám nevhodné barvy. Na nápravě určitě zapracuji :-)

 

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.   

Za spolupráci děkujeme salonu Queen-si a vizážistce Marii Tyburcové, která se specializuje na barevnou typologii.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek