Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bankéřka Lenka: „Nemám co na sebe, ale pozor, nerada experimentuji!“

Zdroj: Proficlanky.cz

A je tu druhá modní „proměna“, kterou s Kafe.cz absolvovala slečna Lenka. Už na první pohled má proporce modelky, ale nedejte se mýlit. Tuhle práci nikdy nedělala. Podívejte se, co jsme jí vybrali za outfit…

Lenčina vizitka

Třiadvacetiletá Lenka se modelingu nikdy nevěnovala a ani věnovat nezamýšlela. Studuje vysokou školu v oboru financí, pomáhá rodičům ve firmě a pracuje v bance, kde se zabývá risk managementem. Původně měla v úmyslu jít studovat humanitní obory, ale jak sama říká, literatura a jazyky zůstanou už provždy jejím koníčkem. V budoucnu by ráda pracovala v oboru bankovnictví a věnovala se financím. Volný čas tráví nejraději s rodinou a přítelem, který pochází ze stejného jihomoravského města jako ona, ale oba žijí v Praze.

Co Lenka nosí

Lenka nám prozradila, že má rezervovaný postoj k barvám. Nerada experimentuje a i když vhodné ladění barev na druhých obdivuje, sama se do kouzlení s barvami moc nepouští. Vybrali jsme jí proto dvě kombinace – jednu jsme nechali více na ní samotné, a pro tu druhou jsme jí přesvědčili, protože jsme byli přesvědčeni, že jí padne jako ulitá.

Před proměnou

Zdroj: Proficlanky.cz

První setkání proběhlo za příjemných okolností, Lenka odpočívala doma, byla zrovna po náročné zkoušce a přivítala nás v krátké džínové sukni a světlém topu – jak jinak – béžovém.

Proměňujeme...

Zdroj: Proficlanky.cz

Zdroj: Proficlanky.cz

Lence by leckterá dívka mohla její výšku a také od přírody vlnité vlasy závidět. Ona nás ale překvapila – sama sebe vidí jako příliš hubenou a vlnité vlasy by někdy ráda zaměnila za ty rovné. Takže jsme si zase potvrdili pravidlo, že každý zpravidla toužíme nejvíce po tom, co nemůžeme mít.

První kombinace, kterou jsme s Lenkou pro její proměnu zvolili je slušivá varianta oblečení do města či do práce. Bílé džíny (Broadway), které jsou pro toto léto naprosto in, se výtečně hodí k žensky vypasované košili s krátkým rukávem (Zara) v bílo/červené kombinaci.

Druhá proměna

Zdroj: Proficlanky.cz

Druhá kombinace byla pro Lenku odvážnější, ale dala si říct a nakonec byla moc ráda. Letní výrazně barevné plátěné krátké šaty (Broadway) jsme kombinovali s tříčtvrtečními bílými legínami (Zara) a koženým páskem (Marks and Spencer), který se barevně perfektně hodil k celému modelu. K oběma variantám bylo možné použít balerínky s velkou sponou (Baťa).

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU