Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Angličtinářka Věrka (25): „Vlasy půjdou dolů!“

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Vracíme se dnes zpátky do Style za kadeřnicí Kateřinou Brožovou a vizážistkou Teou Flak. Čeká nás zatím naše nejradikálnější proměna a snad i nejpřekvapivější. Z dlouhých vlasů na »ježka«.

Zavítala k nám slečna Věrka, která udělala našemu realizačnímu týmu radost, protože řekla: „Nechám to na vás“. A to se nám moc líbilo. Před proměnou vypadala Věrka takhle:

Věrka je z Říčan u Prahy a v Praze studuje pedagogickou fakultu. Ptali jsme se Věrky, co ji baví, a co dělá. „Baví mě to, co studuji, a to je angličtina. Tu už také v Praze učím“. Kromě toho jsme se dozvěděli, že Věrka ráda nosí pohodlnou a sportovnější módu, přestože žádný sport vyloženě aktivně nedělá – snad jen kromě turistiky, kterou (zejména v létě) má moc ráda. Pro proměnu se rozhodla spontánně. Je to veselá a živá slečna, se kterou byla v salónu legrace.

Kadeřnice Kateřina si Věrku prohlédla a ihned jí napadl účes i barva, která by Věrce slušela aPP7I9848. Věrka dala kadeřnici plnou důvěru. „Kratší vlasy jsem už kdysi měla a tak se těch velkých kusů padajících na zem už nebojím, ať jdou klidně dolů!“ A že bylo co stříhat!

Věrka má »hřebíkaté«, rovné a husté zdravé vlasy, které dlouhou dobu nebyly barvené a jsou tedy přirozeně hnědé. Kateřina zvolila čokoládovou barvu (Matrix) a pro rozbití celistvosti barvy na ofinu použila jemný melírek.

„Jak to asi celé dopadne? Radši se nebudu dívat!“

A teď už hurá do líčení – na závěrečný styling vlasů si ještě Věrka musí počkat.

Nyní přišla na řadu Tea. Zkonstatovala, že Věrčina pleť je dehydratovaná s lehkým náznakem tvorby akné, ale celkově jde o hezkou pleť. Použijeme dnes jako obvykle make-up, korektor na zakrytí všech drobných nerovností.

Se stíny si Tea vyhrála. „Použiji perleťový stín světlé barvy přes celé pohyblivé víčko, volím spíše teplé odstíny jako béžová, krémová“. Dále Tea použila zelený a zlatavější stín v kombinaci s hnědou. Celá paráda na víčku je mandlového tvaru, dole se mandlička také dokreslí (trochu stínu bylo použito i na kraje dolních víček).

Nesmíme zapomenout na tvářenku a pudr. Také výživný lesk Lip Perfect je pro všechny tipem na zimní měsíce, protože přináší rtům okamžitý efekt - scelení popraskaných rtů.

Pak přišel na řadu závěrečný styling. Kateřina prozradila: „Vlasy se nechaly proschnout, nefoukaly se. Dotvarovala jsem je fixační gumou. Je to velmi snadná finální úprava a účes je časově nenáročný.“ To se Věrce moc líbilo.

Po proměně...

Přípravky, které použila Tea Flak při líčení Věrky:

Skin Tones 2
Korektor Light
Tvářenka Hombre
Stíny Manhattan Marmaid + Brown
In Focus Mascara
Lesk Skinny Dip
Výživný lesk Lip Perfect
Pudr Shell

Kosmetická poradkyně Martina Koblížková radí:

Ráno

Serum Hydraskin
Fluide Matifiant

Večer

Serum Équilibrant
Soin d’arome au niaulin, esenciální olejíček/ dvakrát třikrát v týdnu Baume Purifiant
Hydraskin light krém

Dvakrát týdně

Aroma Peeling Doux
Masque Purifiant

Odličování

Gel Purifinat
Tonique Fraicheur

Realizátoři proměny

Tuto proměnu pomohli zrealizovat: Vizážistka Tea Flak (značka Sebastian Trucco), kadeřnický salon Style a kosmetická poradkyně Martina Koblížková (značka Darphin Paris). Více informací...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky