Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Angličtinářka Věrka (25): „Vlasy půjdou dolů!“

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Vracíme se dnes zpátky do Style za kadeřnicí Kateřinou Brožovou a vizážistkou Teou Flak. Čeká nás zatím naše nejradikálnější proměna a snad i nejpřekvapivější. Z dlouhých vlasů na »ježka«.

Zavítala k nám slečna Věrka, která udělala našemu realizačnímu týmu radost, protože řekla: „Nechám to na vás“. A to se nám moc líbilo. Před proměnou vypadala Věrka takhle:

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Věrka je z Říčan u Prahy a v Praze studuje pedagogickou fakultu. Ptali jsme se Věrky, co ji baví, a co dělá. „Baví mě to, co studuji, a to je angličtina. Tu už také v Praze učím“. Kromě toho jsme se dozvěděli, že Věrka ráda nosí pohodlnou a sportovnější módu, přestože žádný sport vyloženě aktivně nedělá – snad jen kromě turistiky, kterou (zejména v létě) má moc ráda. Pro proměnu se rozhodla spontánně. Je to veselá a živá slečna, se kterou byla v salónu legrace.

Kadeřnice Kateřina si Věrku prohlédla a ihned jí napadl účes i barva, která by Věrce slušela aPP7I9848. Věrka dala kadeřnici plnou důvěru. „Kratší vlasy jsem už kdysi měla a tak se těch velkých kusů padajících na zem už nebojím, ať jdou klidně dolů!“ A že bylo co stříhat!

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Věrka má »hřebíkaté«, rovné a husté zdravé vlasy, které dlouhou dobu nebyly barvené a jsou tedy přirozeně hnědé. Kateřina zvolila čokoládovou barvu (Matrix) a pro rozbití celistvosti barvy na ofinu použila jemný melírek.

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

„Jak to asi celé dopadne? Radši se nebudu dívat!“

A teď už hurá do líčení – na závěrečný styling vlasů si ještě Věrka musí počkat.

Nyní přišla na řadu Tea. Zkonstatovala, že Věrčina pleť je dehydratovaná s lehkým náznakem tvorby akné, ale celkově jde o hezkou pleť. Použijeme dnes jako obvykle make-up, korektor na zakrytí všech drobných nerovností.

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Se stíny si Tea vyhrála. „Použiji perleťový stín světlé barvy přes celé pohyblivé víčko, volím spíše teplé odstíny jako béžová, krémová“. Dále Tea použila zelený a zlatavější stín v kombinaci s hnědou. Celá paráda na víčku je mandlového tvaru, dole se mandlička také dokreslí (trochu stínu bylo použito i na kraje dolních víček).

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Nesmíme zapomenout na tvářenku a pudr. Také výživný lesk Lip Perfect je pro všechny tipem na zimní měsíce, protože přináší rtům okamžitý efekt - scelení popraskaných rtů.

Pak přišel na řadu závěrečný styling. Kateřina prozradila: „Vlasy se nechaly proschnout, nefoukaly se. Dotvarovala jsem je fixační gumou. Je to velmi snadná finální úprava a účes je časově nenáročný.“ To se Věrce moc líbilo.

Po proměně...

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Přípravky, které použila Tea Flak při líčení Věrky:

Skin Tones 2
Korektor Light
Tvářenka Hombre
Stíny Manhattan Marmaid + Brown
In Focus Mascara
Lesk Skinny Dip
Výživný lesk Lip Perfect
Pudr Shell

Kosmetická poradkyně Martina Koblížková radí:

Ráno

Serum Hydraskin
Fluide Matifiant

Večer

Serum Équilibrant
Soin d’arome au niaulin, esenciální olejíček/ dvakrát třikrát v týdnu Baume Purifiant
Hydraskin light krém

Dvakrát týdně

Aroma Peeling Doux
Masque Purifiant

Odličování

Gel Purifinat
Tonique Fraicheur

Realizátoři proměny

Tuto proměnu pomohli zrealizovat: Vizážistka Tea Flak (značka Sebastian Trucco), kadeřnický salon Style a kosmetická poradkyně Martina Koblížková (značka Darphin Paris). Více informací...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky