Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Akordeonistka Janka (25): „Od hudebního nástroje k počítačům? Proč ne?“

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Dnes vám představíme slečnu Janku, která je naší první zahraniční účastnicí. Pochází totiž ze Slovenska, konkrétně z Humenného. Do Prahy se dostala díky studiu – i když studovanému oboru se momentálně nevěnuje. Proč?

Slečna Janka původně vystudovala na Slovensku konzervatoř (hra na akordeon) a později se dostala na Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, kde nyní studuje obor hudební věda. V Praze je pět let. Díky brigádě při studiu se dostala k poněkud odlišnému oboru – oblast IT. Začala pracovat jako vývojářka a momentálně testuje software a do budoucna chce v oboru IT také setrvat. Na otázku, zda ještě občas doma muzicíruje, nám odpověděla: „Ne, nástroj jsem věnovala mladší sestře, která teď studuje na konzervatoři také. Náš tatínek z nás chtěl mít muzikantky a nedokázaly jsme mu vzdorovat, ale určitě nás obě hudba velmi obohatila. Člověk vnímá spoustu věcí jinak.“

Před proměnou...

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz   Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Janka se přihlásila do proměny proto, že se nyní snaží pracovat na sobě komplexněji. „S kamarádkou jsme se nedávno přihlásily na boot camp, což je intenzivní cvičební program na zlepšení fyzické kondice.“ Prozradila nám, že jde o různé cviky a běhání venku i v hale, někdy docela náročné, ale kondice jde údajně rychle nahoru. „Někdy mi to připomíná tělocvik na základní škole, ale cvičení se mění, nikdy neděláme naprosto totéž.“ Kromě toho Jana ráda plave a chtěla by v budoucnu vyzkoušet i bikram jógu.

A čemu se naše dnešní proměňovaná věnuje dále? „Navštěvuji intenzívní kurzy angličtiny. Učím se tento jazyk už několik let, ale nyní opravdu pociťuji výsledky.“ Anglický jazyk se jí hodí k výkonu práce, a tak má motivaci. Budeme jí držet palce, aby jí nadšení vydrželo.

Kadeřnice Kateřina se pak chopila práce. Napřed s Jankou vybíraly vhodné odstíny barvy i melíru. „Janka má vlasy jemnější, ale nejsou zničené, jen méně kvalitní.“ Nakonec se rozhodly pro čokoládovou barvu a do ní vkomponovat světlejší a hustší prameny melíru, které účes oživí.

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Tady nám slečna Janka trochu připomínala netopýra – a přitom kadeřnice pouze zjišťuje, zda má stejně dlouhé obě strany účesu! Vlasy se poměrně dost zkracovaly a také prostříhaly, aby získaly objem a tvar.

Předtím, než si vzala Janku na paškál Tea, se ještě foukalo, ale jen částečně – závěrečný styling byl jako obvykle prováděn až po líčení.


Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz   Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Pleť slečny Janky je dle Tey pružná, bez nečistot a s minimálním množstvím mimických vrásek. Make-up nosí hodně, ale ani by jej příliš nepotřebovala – stačil by jí korektor na kritičtější místa.

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Na vytvarování je vhodné použít růž.

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Co se týče líčení očí, pak Tea nanesla nejprve po celém víčku světlý perleťový stín a pak do vnějšího koutku matný hnědý stínek.
„Slečna má nesmírně dlouhé a husté řasy, ale jako obvykle se jí netočí, jak by bylo vhodné a je nutné je lehce natočit kleštičkami nebo použít řasenku, která to dokáže.“

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Rty má Janka dostatečně plné a tak stačí pro jejich zvýraznění lesk.

Ještě trochu legrace při závěrečném stylingu a jde se na focení!

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz   Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Po proměně...

Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz   Zdroj: Martin Pekař, Mojereklama.cz

Vizážistka Tea doporučuje kosmetiku Trucco:

Korektor Light
pudr Ecru
tvářenka Rose
stín In-Pale
stím Braun
lesk Skinny Dip
In Focus Mascara

Kosmetická poradkyně Martina Koblížková doporučuje:

Odlíčení

Intral lait +Ľeau florale d´Azahar - vhodné také na odlíčení očí

Oči

Ráno i večer

1. Sérum anti-poches et anti-cernes contour des yeux
2. Arovita gel contour des yeux et des levres

Obličej

Ráno

1. Sérum anti-taches apaisant
2. Creme Eclaircissante hydratante

Večer

1. Esenciální péče - soin d´arome a la camomille/ 2-3x týdně použít na místo esenc.péče Rose
2. Creme Eclaircissante hydratante

Specifická péče:

1x týdně aroma peeling doux - ogumovat a po dočištění tonikem nanést na 10 minut masku Hydratant po omytí vlažnou vodou opět tonizace Ľeau florale d´Azahar a na závěr běžná péče buď sérum krém, nebo esenc.péče a krém (záleží zda provádíte peeling ráno a nebo večer).

Realizátoři proměny

Tuto proměnu pomohli zrealizovat: Vizážistka Tea Flak (značka Sebastian Trucco), kadeřnický salon Style a kosmetická poradkyně Martina Koblížková. Více informací...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky