Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Výklad z karet

Hledáte odpovědi na otázky, které Vás trápí? Jste bezradní a nerozumíte sami sobě, nebo lidem ve Vašem okolí? Moudrost předků, ukrytá v tarotových a vykládacích kartách Vám pomůže na Vaší životní cestě.

Odnepaměti využívali lidé schopnosti nahlédnout do svých osudů a poznat příčiny i následky svých činů pomocí umění výkladu karet. V současnosti jsou nejvíce využívány tarotové karty, karty madam Lenormand, cikánské karty a klasické hrací karty. Jednotlivé systémy fungují na různých principech a odpovídají svým osobitým jazykem. Všechny však Vám mohou pomoci najít tu správnou cestu vašim osudem.

Upozornění: K dotazům je vždy nutno připojit jméno nebo přezdívku a plné datum narození. Dotazy by měly být konkrétní a měly by obsahovat alespoň základní informace o problému, který má být řešen. Všeobecnými dotazy typu "co mě čeká a nemine" se tato poradna nezabývá.
Vkládat nové dotazy je nově povoleno pouze přihlášeným uživatelům. I v této poradně platí pravidlo, že každý dotazující musí založit nové téma s vlastní otázkou, nelze se ptát v tématu jiného uživatele. Vložení dotazu do poradny nezakládá právo na odpověď.

Výběr dotazů k zodpovězení je ponechán výhradně na vůli odborných poradců. Pokud Váš dotaz nestihne poradce zodpovědět, můžete také využít podrobnější placené konzultace. Kontakt najdete po kliknutí na jméno odborného poradce.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Image a etiketa

Chcete zanechávat ten nejlepší dojem, ale nevíte, jak na to? V rámci této poradny Vám ráda poradím, jak toho dosáhnout. Zeptejte se na cokoliv z…

Akční letáky