Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kapesní univerzální překladač zdarma!

Nabídka pro čtenáře Kafe.cz - při zakoupení jednoho výrobku získáte desetijazyčný kapesní překladač v hodnotě 2290 Kč zdarma. Pořiďte 2 vánoční dárky za cenu 1!

Desetijazyčný kapesní překladač ML350 (Universal translator)Partner kurzů angličtiny na Kafe.cz vám přináši zvýhodněnou nabídku, kterou můžete využít třeba jako nákup 2 vánočních dárků za cenu 1. Nabídka je platná pouze pro naše čtenáře.

Kapesní univerzální překladač zdarma!

Při nákupu jakéhokoliv překladače získáte zdarma navíc Desetijazyčný kapesní překladač ML350 (Universal translator) v ceně 2.290,- Kč.

Jak ho získat

Stačí zakoupit jakýkoliv z široké nabídky překladačů nad 5.000,- Kč a před konečným odesláním objednávky do políčka Zpráva pro připsat heslo: kafe.cz.

Pozor! Nabídka platí pouze do 6.12.2009 (včetně).

Můžete pokračovat na nabídku překladačů...

Učte se na Kafe.cz angličtinu online zdarma

Třikrát týdně vám Kafe.cz přináši video kurz angličtiny zdarma.Úspora času i peněz, pohodlí domova, flexibilita a žádné zmeškané lekce – to jsou jen některé z výhod studia jazyků přes internet. Online studium bourá všechny bariéry, nezná hranice a žádná omezení. Více úrovní a jazyků je k dispozici v největší škole online výuky jazyků studiumONLINE.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky