Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Škola vaření Chefparade spustila vlastní blog!

Škola vaření Chefparade spustila vlastní blog!
Škola vaření Chefparade spustila vlastní blog!
Zdroj: www.chefparade.cz

Nový kulinární web o vaření plný tipů, návodů a článků o veškerém dění ve světě gastronomie byl právě vypuštěn do světa.

Zajímavý obsah formou blogu je určen všem milovníkům dobrého jídla, kteří rádi vyhledávají nové recepty, aktuality a zajímají se o připravované „foodies“ akce. Pro návštěvníky blogu jsou zde také přichystané speciální soutěže a recepty z kurzů školy vaření Chefparade.

Chefblog.cz vás nechá nahlédnout do zákulisí školy vaření, včetně všech souvisejících projektů, kterými jsou například Chefparade Foodtruck nebo festival jídla a pití Foodparade.

Přátelská forma blogu, jehož obsah tvoří zkušené food blogerky Jana Chotová a Jarmila Červená, má za cíl spojit všechny nadšence dobrého jídla, budovat komunitu a dát šanci všem food blogerům a dalším lidem, kteří mají na toto obsáhlé téma co říct. „O jídle můžeme mluvit hodiny, baví nás vymýšlet a zkoušet nové recepty, proto přišel nápad s receptovým webem v oblíbené formě blogu, který je jedním z dalších projektů školy vaření Chefparade,“ dodávají hlavní autorky. Více najdete zde: www.chefblog.cz

Zdroj: www.chefparade.cz

 

O škole vaření Chefparade

Škola vaření Chefparade vznikla v roce 2007 a od té doby přináší lidem do života radost z dobrého jídla, výjimečných zážitků a příjemně stráveného času. V nabídce najdete kurzy vaření, teambuildingové akce, dětské oslavy, soukromé večírky, vaření pro turisty, pronájem kuchyní a catering. Mezi další projekty patří festival jídla a pití Foodparade, restaurace na kolech Foodtruck, obchod s delikatesami Chefshop a inkubátor pro food startupy Chefstarter. Více na: www.chefparade.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky