Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Již brzy vypukne Den Star Wars!

Již brzy vypukne Den Star Wars!
Již brzy vypukne Den Star Wars!
Zdroj: Rebellegion.cz

4. květen je svátkem všech fanoušků ságy Star Wars, a to díky slovní hříčce věty „May The 4th Be With You“ (4. květen s tebou), které při vyslovení zní téměř stejně jako legendární pozdrav ze Star Wars – „May The Force Be With You” (Nechť tě provází Síla).

Tento den vznikl díky věrným fanouškům Star Wars a právě oni založili tradici oslav, které se konají každý rok po celém světě.

Jak oslavit Den Star Wars?

•Uspořádejte filmový maraton se Star Wars pro přátele a rodinu. 10. dubna vyšla poprvé kompletní digitální kolekce Star Wars i s českým dabingem a titulky. Naleznete je ve všech dobrých digitálních obchodech.

•Skalní fanoušci Star Wars mají ve skříních připravené ty správné kostýmy na tento den. Ale i v tričku s motivem Star Wars můžete udělat velkou parádu. A můžete obléknout i vašeho domácího mazlíčka.

•Jídlo a pití je důležitou součástí jakýchkoli oslav. Modré mléko tety Beru, sendvič Hana Sola nebo cukrovinky ve tvaru Hvězdy smrti… Záleží pouze na vaší představivosti.

•Máte děti? Připravte pro ně zábavný program s aktivitami Star Wars. Proměňte plastelínu v talismana Yodu nebo si vyrobte vlastní záložku ve tvaru Chewieho.

•Připojte se k oslavám s oficiálními fanoušky Star Wars, tento rok to bude velký! Stačí následovat Sílu! Více informací naleznete na stránkách 501st.cz a Rebellegion.cz

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky