Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hledáte inspiraci pro svůj eshop? Vyrazte do Ostravy!

Hledáte inspiraci pro svůj eshop? Vyrazte do Ostravy!
Hledáte inspiraci pro svůj eshop? Vyrazte do Ostravy!
Zdroj: www.shopexpo.cz

Konference, která vám poradí, jak na eshop, a na které se ještě dobře najíte a pobavíte? To je ostravské Shopexpo, které proběhne od 4. do 5. června 2015.

Že jsou velké konference jen pro velké společnosti? Že majitelka či majitel malého internetového obchodu nemůže najít inspiraci u absolutní světové špičky? Tak tomu přeci vůbec není! Přijeďte se přesvědčit 4. a 5. června na konferenci Shopexpo do Ostravy a učte se od těch největších odborníků z Česka i ze zahraničí!

Kromě přednášek, workshopů nebo výstavních stánků si budete moci osobně promluvit s odborníky a zeptat se na problémy, které trápí konkrétně vaše podnikání a vaše projekty. Shopexpo je největší konferencí svého druhu ve střední Evropě a přebírá trend, který už se delší dobu objevuje třeba v západní Evropě nebo v Americe - kombinaci velkých přednášek a osobních setkání s experty. Na své si tak mohou přijít jak majitelé velkých firem, tak drobní podnikatelé, kteří třeba právě rozjeli svůj obchod. Široké zaměření konference dokazuje i zájem o vstupenky. Kapacita vítkovické haly Gong, kde akce proběhne, se rychle plní, vstupenky přesto ještě seženete na adrese www.shopexpo.cz.

Ostravský Gong byl organizátory akce - agenturami NetDirect a DarkSide - vybrán jako dějiště akce zcela záměrně. “Nejenže nám Gong poskytuje dostatečně velké prostory od auly pro více než 1 500 lidí až po klidné prostory vhodné pro osobní konzultace, je navíc i jedním z nejmodernějších přednáškových prostorů v České republice,” vysvětluje Marek Krška z pořádající agentury NetDirect. “Zároveň jsme hledali prostředí, které by všem hostům poskytlo zážitek a inspiraci, a vítkovická Dolní oblast splňuje všechny tyto požadavky,” doplnil za DarkSideManaging Partner Tomáš Jindříšek.

Samotná hala Gong nebude to jediné, co budou moci hosté akce v Ostravě obdivovat. Shopexpo je unikátní nejen rozsahem programu, ale i svým formátem, kdy klasickou konferenci kombinuje s kulturní akcí. Pořadatelé se snaží ukázat to nejlepší z blízkého i širokého okolí - pauzy mezi přednáškami vyplní koncerty studentů ostravské konzervatoře nebo ochutnávka vín z produkce vinařství v Čejkovicích včetně odborného výkladu. Pouze pro účastníky akce uvaří Beskydský pivovárek v Ostravici 40 hektolitrů speciálního třináctistupňového piva a první den akce zakončí přímo v hlavním sále Gongu koncert skupin Buty a Mňága a Žďorp. Kompletní info o akci včetně detailního programu na oba dny najdete na webu www.shopexpo.cz.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky