Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Není potřeba měnit šatník: I během chladných dnů můžete nosit letní trendy

Zdroj: Pinterest.com
Prohlédněte si všechny fotografie (30)

Ačkoli teplý podzim je volání přírody o pomoc, mnoho z nás poslední teplé dny využilo k posledním letním modelům, které bylo možné na sebe vzít. Není ale nutné upadat do podzimních a zimních depresí. Ačkoli léto definitivně skončilo, nemusíte letní kousky oděvů odkládat na dno skříně nebo dokonce někam do krabic. Poradíme vám, jak zkombinovat letní oblečení se zimním.  

Mnoho žen a dívek s konce léta schovává do skříní letní obuv, ale i sukně a šaty. To však není nutné. Ať už máte ráda krátké, nebo dlouhé šaty, můžete je klidně nechat venku a nosit celou zimu. Jen si k nim vezměte teplejší punčochy, nebo punčocháče a je to. Ostatně, když už jsme u punčoch, nebraňte se podvazkovým pásům ani v zimě. Možná vám bude trochu táhnout na zadek, ale vaše pokožka vám poděkuje. V punčocháčích se totiž snadno zapaříte a zapařená místa jsou přímo ráj pro bakterie. Pokud ale na punčocháčích trváte, není nutné nosit nudné černé nebo tělové, ale sáhněte klidně po odvážnějším modelu. Fantazii se meze nekladou, i barevné vypadají hezky, odvážnější mohou sáhnout po vzorovaných. A jestli máte černé punčocháče nejraději, alespoň je doplňte barevnými nadkolenkami či botami. Vypadá to mladistvě!

Letní motivy se zimním oblečením nevypadají vůbec špatně, právě naopak. Rozzáříte tím celé své okolí a přitáhnete sobě i kolegům pozitivní energii. Určitě se nevzdávejte doplňků, které jste nosila v létě, v případě klobouků je jen upgradujte na zimní verzi. Slamák se na zimu opravdu nehodí, ale sluneční brýle klidně. Super může být i prstýnek, který jste si dovezla z dovolené a kdykoli se na něj podíváte, můžete zavzpomínat na okamžiky na pláži. 

Super fíglem, jak mít na sobě letní věci v zimě, je vrstvení. Od té doby, co se nosí oversized věci, můžete vesele vrstvit, jak je libo. Zkuste třeba přes oblíbenou bundičku do pasu hodit kabát. Když přijdete do společnosti, těžký a neforemný kabát odložíte a zůstanete stále šik. Zkrátka i zimní období může být plné ležérních letních modelů, barev a hlavně fantazie v oblékání. Prohlédněte si galerii, je plná inspirativních modelů.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky