Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vtipný úlet: Hodně netradiční kabelky

Zdroj: Archiv výrobců

Kabelka je nezbytným doplňkem každé ženy. Chcete ale trochu experimentovat? Pořiďte si avantgardní tvar...

Pozor, ta kabelka střílí!

Máte ráda zbraně, chcete ze sebe udělat Bond girl nebo se vám jen líbí kabelky neobvyklých tvarů? Potom vás potěší kabelka ve tvaru samopalu, kterou navrhl James Piatt – designér zabývající se navrhováním dámských kabelek roztodivných a provokativních tvarů. Kabelka je vyrobena z kůže a má magnetické zavírání. V přední části má místo zásobníku chytrou kapsičku na mobil a kromě toho obsahuje další úložné kapsy. Stojí přibližně 280 dolarů, ale její využití není jen jako módní doplněk - když s ní půjdete v noci po ulici, možná zastrašíte i eventuálního násilníka! 

Zvířátko...

Snad ještě větší úlet je kabelka ve tvaru černého zvířátka, které pověšené přes rameno vypadá jako byste ho rožnili. Je to vtip nebo provokace? Asi od každého trochu a v žádném případě nepůjde o nudný doplněk. 

K dostání na: www.jamespiatt.com/persuader.html

Staré pneumatiky se mohou hodit

Pokud hledáte něco skutečně neobvyklého a materiály jako kůže nebo PVC vás nudí, potom je pro vás tato kabelka jako stvořená! Kabelky jsou vyrobeny z duší pneumatik a po stranách jsou ozdobeny barevnou kůží. Jsou vyráběny ručně, takže každý kousek je originální.

Specialitka...

Tyto kabelky mají ještě takovou zvláštnost - po jejich otevření se automaticky rozsvítí vnitřní integrované světlo, což vám ušetří čas při šmátrání po klíčích. Existují v různých tvarech a velikostech, cena se pohybuje od 125 do 160 dolarů – není to sice málo, ale ruku na srdce: kdo se může pochlubit tím, že nosí přes rameno svítící pneumatiku? 

K dostání na: http://www.everythingcarz.com/shop/Purses-Bags-21.html

Ropuší kabelka

Kabelka je ve tvaru zelené ropuchy, se zavíráním na zip a s praktickými bambusovými držátky. Díky své velikosti se do ní hodně vejde a její cena je také příznivá – můžete si ji pořídit za necelých 30 dolarů, což je taková lepší alternativa ke kabelce z pravé ropuší kůže, která se prodává za v přepočtu neuvěřitelných 49 000 Kč! 

K dostání je například na: www.stupid.com/stat/TOAD.html

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky