Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

VIDEO Poradna - Co si nezapomenout na ples do kabelky

VIDEO Poradna - Co si nezapomenout na ples do kabelky
VIDEO Poradna - Co si nezapomenout na ples do kabelky
Zdroj: video: Jan Kundera

Plesová sezona vrcholí, a tak se vám několik praktických rad vizážistky Radky Kissové jistě bude hodit. Dozvíte se, proč mají hnědoočky při líčení výhodu a které drobnosti nesmí postrádat vaše plesová kabelka, abyste mohla dát svou krásu na toaletách do pořádku.

Šéfeditorku www.kafe.cz líčila profesionální vizážistka Radka Kissová v rámci Proměn s Fleur de Sante. Na začátku "akce" byla nenalíčená uřícená Jana, která vyletěla z domova na poslední chvíli, protože zaspala. Takže make-up nic, vlasy katastrofa a navíc ještě takový ten den, kdy se "exhumace" na dámu nepovede, i kdybyste se snažila sebevíc :-). Určitě to znáte.

Naštěstí tu byla Radka. A Radka Kissová je profesionálka se spoustou zkušeností, která líčí celebrity i "obyčejné" ženy. Mrkněte na její stránky www.radkakissova.cz.

Janu líčila a česala s úkolem připravit ji na ples. Podívejte, jak se jí to povedlo, a poslechněte si i doporučení, jak zachránit svou krásu na plese, kde je horko a když si třeba dopřejete něco dobrého k snědku.

Mohlo by vás zajímat:

Jak Radka nalíčila Janu při focení jarní módy pro boubelky.

Jak Radka nalíčila editorku Kafe.cz Katku v rámci Proměn.

Jak Radka nalíčila Janu i Katku, když se fotila móda ze second-handu.

Video Proměny JANY - plesový účes a líčení:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky