Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velké kabelky: Letošní módní hit

Zdroj: Profimedia.cz

Ženy s nimi chodí do práce, na nákup i do společnosti. Řeč je o velkých kabelkách, které pomalu, ale jistě vytlačují ty malé.

Není to jen obyčejná kabelka...

Nahradí vám oblíbenou igelitku, anebo menší příruční zavazadlo. Některá totiž disponuje objemem až dvacet litrů a unese i deset kilogramů. Těchto nesporných kladů si již ve světě všimli dávno, a tak pokud se vydáte třeba do »Mekky módy«, Francie, potkáte většinu žen právě s velkými kabelkami. Dámy s igelitovou taškou budete naopak hledat jako jehlu v kupce sena, a to i když právě odchází z nákupu.

Tip Kafe.cz

Kabelka ze vzhledem krokodýlí kůže

Velká kabelka může vypadat také elegantně. Třeba taková se vzhledem krokodýlí kůže. Kromě dostatečného vnitřního prostoru nabízí též spoustu kapsiček na ukrytí drobností, anebo mobilu.

Cena: 1 199 Kč

Foto: www.quelle.cz

S metalickou taškou na večírek

Jsou rafinované a jednoduché. Jejich předností je velká možnost využití. Uplatníte je při nákupech. Cestujete někam na pár dní? Použijte tuto kabelku jako malé cestovní zavazadlo. Chcete jít na večírek, ale přesto sebou potřebujete spoustu opravdu »důležitých« věcí? Použijte metalické kabelky, které vám dodají okouzlující »look«.

Tip Kafe.cz

Lakovaná kabelka

Módní lakovaná kabelka větších rozměrů zaujme svou temně rudou barvou a neotřelým hadím vzorem. Ucha jsou dostatečně dlouhá jak na nošení přes rameno tak v ruce. Jednoduše elegantní model vhodný na party.

Cena: 699 Kč

Foto: www.mujoutfit.cz

Notebook v kabelce? Ano!

Jste studentkou a máte přenosný počítač a hromady učebnic? Ani na vás designéři nezapomněli! Jsou totiž i kabelky, do kterých se vejdou učebnice, sešity, počítač a ještě nějaké drobnosti na zkrášlení. Velké tašky totiž dokáží skvěle nahradit u studentek méně oblíbené batůžky.

Tip Kafe.cz

Taška Dallasčiči

Velká taška s neobvyklým názvem Dallasčiči je skvělým tipem pro všechny studentky. Díky zářivé barvě a neodolatelnému motivu, budete zkrátka nepřehlédnutelná. Proč zůstávat u fádní černé, když můžete mít něco, co každá nemá.

Cena: 1750 Kč

Foto: www.vohoz.cz

Tip Kafe.cz

Taška na notebook

S touto taškou nikdo nepozná, že ji máte proto, aby se vám do ní vešel notebook. Vypadá totiž naprosto skvěle! Kabelka s čínskými motivy je ideální pro všechny laptopy do velikosti 15,4" a kromě výrazné červené je k dostání i v modré, černé, anebo zelené variantě.

Cena: 2080 Kč

Foto: www.mangotango.cz

Dva v jednom

Pokud se vám zrovna velká kabelka nehodí, je pro vás připraveno malé tajemství. Některé z nich totiž uvnitř skrývají malou kabelku ve stejných barvách, kterou stačí lehce odepnout. Tu můžete využít při menších výletech. Uvidíte, že s ní budete středem pozornosti.

Velká taška má kouzlo

Velká kabelka je zkrátka hitem a není pochyb o tom, že může mít své kouzlo. Některé jsou plné zářivých barev, přímo stvořené k oživené vašich outfitů. Chcete být jedinečné a unikátní? Pořiďte si ručně dělanou kabelku, která vám pocit výjimečnosti na stoprocentně dodá.

Tip Kafe.cz

Ručně šitá kabelka

Kožené, ručně šité kabelky, mají kouzlo. Především jsou zajímavé tím, že každá je originál a jen stěží najdete dvě úplně stejné.

Cena: 1 490 Kč

Foto: www.art-orient.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky