Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ve své kůži! Jak nosit kožené bundičky 6x jinak

Ve své kůži! Jak nosit kožené bundičky 6 x jinak
Ve své kůži! Jak nosit kožené bundičky 6 x jinak
Zdroj: Vlasta.cz, Thinkstock.com
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Ať už si pořídíte nový kousek, nebo vytáhnete starý křivák ze skříně, měla byste vědět, jak koženou bundičku nosit. Nabízíme žhavou inspiraci.

Kožené bundičky sluší mladým holkám stejně jako ženám v letech. Nejdůležitější je umět je nosit. A protože jde o kousek, který unese leccos, módní fantazii se meze nekladou. Ať už s džínsy, nebo s tylovou sukní po kotníky, vždycky budete působit mladistvě a trendově.

Jak ne?

Zapomeňte ovšem na trapné napodobeniny a především parky sešívané z různobarevných kožených zbytků, které na sklonku devadesátých let zaplavily stánky i některé kamenné prodejny.

A kudy ano!

Přinášíme vám několik variabilních kombinací, které můžete vytvořit z kousků dostupných v našich obchodech, ať již kamenných, nebo internetových. Zkuste popřemýšlet, zda nemáte nějaký podobný kousek ve skříni. Možná už dlouho nevíte, co s ním, a tak jste na jeho existenci dočista zapomněla.
Říká se, že oblečení, které jste si dvě sezony neoblékla, patří do popelnice nebo dobročinného bazaru. Ale která z nás tak často plení skříně? Stačí jen trocha fantazie a možná se vám se starým dobrým kouskem podaří znovu zazářit.

Elegance sluší
 

Milujete červenou barvu a víte, že vám opravdu sekne? Pak je vám náš horký tip šitý přímo na míru. Úpletové šaty mají velmi lichotivý střih, který opticky zúží pas a bude vám slušet i ve chvíli, kdy máte nějaké to kilo navíc. Že vás šaty moc neberou? Klidně si k bundičce natáhněte klasické džíny. I kloboučky letos frčí, stejně jako kotníkové semišky v různobarevných variacích. Rozsviťte jednotvárný podzim!

Kde to všechno seženete: Bunda, Dům módy, info o ceně v obchodě, klobouk, Levi's, 990 Kč, šaty, Bandolera, 3 010 Kč, kabelka, Esprit, 2 299 Kč, boty, Baťa, 1 199 Kč, zdroj: Vlasta.cz  

Punk letí

 

Jestli ve vás dříme rebelka a vaše rockerské období stále - byť v umírněnější verzi - trvá, nemusíte se své životní filosofie vzdávat. Letos zase letí cvočky, nýty a kování. Otřepané díry na džínách vystřídaly sofistikovanější záplaty, efekt „odrbanosti“ však zůstává. Takže proč si trochu neuletět na dekadentních potiscích?

Kde to všechno seženete: Bunda, Topshop, 6 320 Kč, džíny, Miss Sixty, info o ceně v obchodě, pásek, Levi's, 990 Kč, kabelka, Longchamp, Beltissimo, 12 490 Kč, boty, Iron Fist, 3 529 Kč, zdroj: Vlasta.cz

Trendy pobaví

 

Bunda s výšivkou je sama o sobě tak výstřední, že další nápor extravagance by už k sobě neunesla. Proto k ní oblečte třeba vínové džíny bez zbytečných příkras a jednodušší béžové doplňky. Trendy boty se vsadkou v podobě gumičky jsou velmi pohodlné a dobře se obouvají. A sportovní kabela s delšími uchy a popruhem přes rameno vám poslouží i několik dalších sezon - platí za opravdu nadčasový kousek.

Kde to všechno seženete: Bunda, Desigual, info o ceně v obchodě, džíny, Levi's, 2 490 Kč, kabelka, Baťa, 1 199 Kč, pásek, Bandolera, 1 290 Kč, boty, US Polo, Beltissimo, 2 999 Kč, zdroj: Vlasta.cz 

Prohlédněte si TŘI DALŠÍ ZPŮSOBY, JAK NOSIT KOŽENÉ BUNDIČKY a být na podzim dokonale IN. Nezapomeňte si prohlédnout i modely ve fotogalerii a inspirovat se.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky