Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Valentýnské prádélko: Jemné, něžné, sexy

Zdroj:

Sexy spodní prádlo k Valentýnu prostě patří. Nosit svůdné spodní prádlo je dnes už samozřejmostí a určitě se budete cítit sebevědomě, příjemně a pohodlně, pokud si na sebe takové prádlo vezmete a to nejen na Valentýna.

Svatý Valentýn je svátek všech zamilovaných a milujících se, a tak není divu, že právě v tento den jde nejvíce o romantiku a s ní související erotiku. K tomu jistě nerozlučně patří i to správné svůdné spodní prádlo.

Dnešní nabídka je skutečně nepřeberná , takže máte obrovské možnosti najít si pro sebe to pravé.

Velká část současné nabídky se točí kolem čistě erotických souprav, které jsou vhodné pro romantické večery ve dvou. Muži často preferují průhledné prádlo, které už předem poodhaluje krásy pod ním skryté, a to i takové kousky, které se třeba podobají spíše noční košilce nebo topu.

Zdroj:

Co by to bylo za Valentýna, kdyby kolem něj nebyla velká spousta červené. A červená určitě patří i k prádlu. Ačkoliv je rudá obvykle spojována s povahou nezkrotných rebelek, leccos ovlivníte volbou střihu a kovovými doplňky. Klasický střih a zdánlivě obyčejný kousek je kovovými detaily nejen krásně zjemněn, ale dělá model mnohem zajímavější a luxusnější.

Hledáte-li něco skutečně extra, zkuste model doplněný o podvazkový pás a u mužů tolik oblíbené podvazky. Provedení v bílé barvě působí velmi něžně, přitom podvazky samy o sobě naopak naznačují lehce rebelskou povahu a možná i úmysly.

Zdroj:

Rovněž možnosti pro mužské protějšky jsou značné. Jistě nic nepokazí stylové boxerky, atmosféru mohou odlehčit také různé veselé potisky.

V kurzu jsou určitě i korzety. Stejně jsou na tom také nohavičkové kalhotky, které mnoho mužů preferuje dokonce ještě více než tolik opěvovaná tanga. Punčochy jsou sexy vždycky, ovšem nejdůležitější je při výběru prádla pohodlnost, a to nejen ve smyslu materiálu, v daném kousku se jednoduše musíte cítit. Černá je sice elegantní a sexy, ale pro něžnou květinku bude jistě lepší bílá nebo růžová. Rozhodně ze sebe nedělejte něco co nejste.

Zdroj:

Valentýn je jedinečný den, a tak možná není od věci vsadit na neobvyklé střihy, tvary, vzory či materiály. Model kombinující bílou a sytě růžovou s netradičně střiženými nohavičkovými kalhotkami je vskutku k nakousnutí, obzvlášť když je doplněn o výrazné mašličky – zbývá jen rozbalit…

www.leontyna.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU