Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

V těchto modelech budete šik i v tropických vedrech. Chce to jen znát pár triků

Móda do veder
Móda do veder
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (25)

Ne všichni mají možnost být v horkých dnech někde v plavkách u vody. Spousta z nás musí zkrátka nějak fungovat, například chodit do práce, vyzvedávat děti ze školy, zajít si k lékaři, absolvovat firemní piknik nebo rodinnou oslavu. U takových aktivit musíme ale i v těch největších parnech vypadat k světu. Jak to udělat?

Základem všeho jsou materiály. Nejlepší jsou samozřejmě přírodní látky, jako je bavlna, len nebo třeba konopí. Vhodná je i viskóza, což je sice částečně umělý materiál, ale je chladivý a savý. V parnech také zapomeňte na upnuté střihy. Vaším spojencem budou rozevláté sukně, oversize košile, vzdušná tílka, široké kalhoty. Boty volte otevřené, ať mají nohy možnost dýchat a vy se zbytečně nepřehříváte.

I výběr spodního prádla je v létě důležitý! Opět volte takové, které není pokud možno z umělého nesavého materiálu. A nezapomínejte v žádném případě na antiperspiranty, které vám pomohou v boji s pocením a tvořením nevzhledných koláčů potu na oblečení.

V galerii najdete spousty návodů na to, co si obléci do horkého dne, abyste vypadali šik a přitom nijak zvlášť netrpěli.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky