Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Umělé kožešiny: Jsou etické, zahřejí, vypadají žensky a nosí je i celebrity

Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (19)

Ta tam je doba, kdy slavné dámy nosily kožichy z pravé kožešiny a honosily se tím, která má dražší, potažmo kvůli které z nich zemřelo více nevinných a vzácných tvorů. Dnešní trend je díky bohu již střízlivější a celebrity hromadně upouštějí od pravých kožešin i kůže. Podívejte se, jak sluší falešné kožešinky herečkám, zpěvačkám a modelkám. A nemuselo kvůli tomu zemřít jediné zvíře. 

Kožešnický průmysl je totiž jeden z těch nejvíce zbytečných. Dnešní oděvní společnosti dokáží vytvořit velice zdařilou napodobeninu zvířecí kožešiny a kromě toho také kožíšky různých barev i s potiskem. Většina celebrit dnes už také zastává stanovisko, že zvíře je hezčí šťastné a živé, než mrtvé v podobě oblečení a mnoho celebrit se vzdává i masa. Třeba taková Kristen Stewart je vegankou již několik let, sama se aktivně zapojuje do boje proti vyvražďování zvířat, podporuje organizace Peta a Greenpeace a doma má dva ohromně veliké psy. Kdo by to byl do útlé herečky řekl, že? 

Kromě etické stránky jsou umělé kožešiny skvělé i na zimu, zahřejí daleko lépe než bundy a navíc vám udělají hezkou postavu. Sluší každé figuře a můžete je kombinovat naprosto s čímkoli. Vypadají super se sukněmi, šaty, džínami i koženkovými kalhotami. Pokud hledáte inspiraci, jaký střih, barvu, nebo potisk kožíšku zvolit, podívejte se do naší galerie. Pochopíte, že fantazii se meze opravdu nekladou a zakázané není vůbec nic. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU