Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Trendy účesy pro podzim 2014

Trendy účesy pro podzim 2014
Trendy účesy pro podzim 2014
Zdroj: L´Oréal Professionnel, Alcina, TIGI,

Na sklonku léta často zatoužíme po novém vzhledu. A naše vlasy, mnohdy poškozené a vyšisované od slunce, jsou první na ráně. Máme pro vás inspiraci od světově uznávaných kadeřníků.

Barvy inspirované přírodou

Pokud chcete být IN, zapomeňte na tvrdé chemické odstíny a zvolte raději tóny, které okolo sebe uvidíte na procházce přírodou. Inspirovat se můžete i v barevné škále kovů, jako je měď, zlato a bronz.

Tip od expertů: Vlasový stylista Paul Gehring si z tropické savany vypůjčil slušivé přírodní odstíny písku, země a dřeva. Jeho kolekce účesů odráží etnický módní styl, typický používáním přírodních látek jako bavlna či hedvábí, doladěných doplňky z kůže nebo kovu.

Mohlo by vás také zajímat: Test: Jak pečujete o své vlasy? nebo 10 důvodů, proč máte hrozné vlasy + jejich řešení

Zdroj: L´Oréal Professionnel, Alcina, TIGI, Zdroj: L´Oréal Professionnel, Alcina, TIGI,

Sázka na krátký účes se vyplatí

Krátké vlasy jsou praktické a ocení je zejména ženy, které nemají moc času nebo pravidelně sportují. Jejich úprava je většinou rychlá, tajemství dokonalého vzhledu ale tkví v precizním střihu. Ke kadeřníkovi tak budete muset vyrazit zhruba jednou za 5 týdnů.

Tip od expertů: Mezinárodní kreativní tým značky TIGI klade ve své kolekci účesů důraz na kouzlo barev. Kombinuje červený světlý a tmavý odstín tak, že barva propůjčuje účesu zdání originálního hranatého tvaru.

Zdroj: L´Oréal Professionnel, Alcina, TIGI, Zdroj: L´Oréal Professionnel, Alcina, TIGI,

Vyzkoušejte barevné pramínky

Barevné pramínky jsou detailem, který v účesu vytvoří velký a zajímavý efekt. Záleží pak už na vaší odvaze, zda zvolíte pramínky tón v tónu, nebo se odvážíte pro cestu kontrastu.

Tip od expertů: Pár barevných pramínků umístil do svých účesů i Achim Rothenbühler, který patří mezi nejuznávanější kadeřníky v Evropě a je ambasadorem německé části značky L´Oréal Professionnel. Jeho kolekce nadchla.

Zdroj: L´Oréal Professionnel, Alcina, TIGI,

Co na podzim pofrčí?

Střihy: Oblíbené mikádo se dočkalo nového prvku asymetrie, trochu kratší fazonky a ofiny, střižené každé tváři na míru.

Barvy: Přirozené, ale intenzivní barevné tóny mají jemné přechody a odlesky, které vyvolávají dojem luxusu.

Tvary: Dlouhé vlasy oslňují nadýchaností a přirozeným stylem. Střih s delší spodní partií zaujme zvýrazněním pramínků. Krátké vlasy se tvarují do svůdně hladkých účesů.

Další zajímavé články nejen z oblasti módy a stylu najdete též na našem sesterském webu www.vlasta.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky