Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Trendy sluneční brýle: Pro vás i pro něj

Zdroj: profimedia.cz, Archiv módních značek

Chcete být v létě opravdu trendy? Pak byste měla věnovat pozornost i výběru slunečních brýlí.

Také podle slunečních brýlí se totiž pozná, jestli se vyznáte a sledujete módní hity. A kdy by chtěl být v létě úplně mimo módní trendy, že? Podívejte se na naše tipy, pokud jste si ještě letos brýle nepořídila, třeba vás inspirují...


Šarmantní brýle, Billabong

Šarmantní brýle, Billabong

Inspirujete se francouzským šarmem a před pohledy kolemjdoucích se schovejte za velké sluneční brýle. Jsou trendy, elegantní a budete se za nimi cítit dobře a bezpečně.

Cena: 2 190 Kč

Ručně vyráběné brýle, Von Zipper

Ručně vyráběné brýle, Von Zipper

Chcete mít něco opravdu originálního? Pak si vyberte brýle ze speciální ručně vyráběné kolekce, která je v obchodech novinkou. Je jedinečná nejen svým designem, ale i kvalitním provedením, které chrání vaše oči před nepříjemnými odlesky slunečních paprsků.

Cena: 4 150 Kč

Sportovně-elegantní brýle, H&M

Sportovně-elegantní brýle, H&M

Vsaďte na sportovně-elegantní styl a pořiďte si tyto sluneční brýle. Hodit se vám budou nejen na volný čas, ale i ke kostýmku či šatům – zkrátka je uplatníte, ať jdete do společnosti, anebo ven s přáteli.

Cena: 249 Kč

Stylové brýle, Von Zipper

Stylové brýle, Von Zipper

Potřebujete dámské brýle pro každodenní použití, které neztratí svůj styl? Pak si vyberte některou z několika variant těchto brýliček. Jsou stylové, hodí se nejen ke sportovnímu outfitu a sluší většině žen. K dostání jsou v různých barevných variacích, takže si každá žena vybere tu svou.

Cena: 3 090 Kč

Barevné brýle, H&M

Barevné brýle, H&M

Výjimkou mezi hity letošní sezóny nejsou ani retro obroučky v různých barevných kombinacích. Dávno už není populární jen černá, anebo stříbrná či zlatá. S barevnými variacemi rozhodně neprohloupíte.

Cena: 199 Kč

Extravagantní brýle, Von Zipper

Extravagantní brýle, Von Zipper

Líbí se vám extravagantní styl a ráda se lišíte? Pak tyto brýle jsou navrženy přesně pro vás. Zaujmou především unikátními obroučkami, které ještě neobvykleji budou vypadat na vašem obličeji.

Cena: 3 490 Kč

Brýle pro partnera

Brýle pro partnera

Potřebujete poradit s výběrem brýlí pro vašeho partnera? Pak vás možná zaujmou tyto. Jsou jednoduché, avšak s výrazným prvkem nad skly – to je ten správný model pro pravého gentlemana.

Cena: 799 Kč

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Módní svět objevil vlnu alpaku

V několika posledních letech, jako reakce na nadvládu syntetických materiálů, je celosvětově patrný návrat k přírodě a přírodním materiálům. V…

Akční letáky