Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Trendy modely ze sekáče - jaký se vám líbí nejvíc?

Trendy modely ze sekáče - jaký se vám líbí nejvíc?
Trendy modely ze sekáče - jaký se vám líbí nejvíc?
Zdroj:

Podzimní móda ze second-handu: Hlasujte o nejpovedenější model Co člověk, to názor. Ani my holky, co jsme fotily módní inspiraci ze second-handu, jsme se neshodly, který model byl nejlepší. Proto tohle hlasování.

Diskutujte: Dáte na názor ostatních, pokud se týká módy? Řídíte se například tím, co si přeje partner, abyste nosila?

Jak jsme se líbily jedna druhé

Jana o Katce:

Černo-rudý model koupeno za 750 Kč
Zdroj:  

Zdroj:

Model „Sekretářka ředitele energetického podniku“:-) se mi líbil bezkonkurenčně nejvíc. Hodně to způsobila červená barva, kromě elegantních šatů hlavně lodičky, které jsem Kátě upřímně záviděla. Kdybych já si obula tentýž model ve své velikosti 42, vypadalo by to nepatřičně.

Obecně si myslím, že za tuhle fotku by se nemusel stydět žádný luxusní módní žurnál.

 

Milka model koupeno za 990 Kč
Zdroj:  

Zdroj:

Trochu jsme váhaly, jestli té fialové není moc. Ale ukázalo se, že fialová je dobrá.

Škoda, že zlaté medaile nemůžu udělit dvě, proto uděluji alespoň čestné uznání za odvahu narazit si na hlavu baret, kterou bohužel moc lidí nemá. Včetně mě. A to je škoda, protože barety jsou nejen šik, ale hlavně IN.
 

 

Leopardí model koupeno za 750 Kč
Zdroj:  

Zdroj:

Nemůžu si pomoct, příliš jsem nezahořela pro leopardí kabátek, který mi střihem připomíná plášť prodavačky, která se rozhodla revoltovat proti předepsané uniformě a nabatikovala ho leopardím vzorem. Šaty s penízky jsou však překrásné. Stejně jako psaníčko. Mimochodem... Vám by se vešly věci, které potřebujete, do psaníčka? Mně se to nedaří ani na plesy. 

 Katka o Janě:

Model s vestičkou koupeno za 830 Kč
Zdroj:  

Zdroj:

Když si Jana oblékla pruhované triko v podzimních tónech a k tomu tuhle božskou vestičku, jen těžko jsem se ovládla, abych nedupala a nekňourala, že to chci já :-)
Velikostně mi samozřejmě ani jedno nebylo. Janě model dle mého názoru přesně stylově sedí, takže jí dávám zlato (a vůbec se nezlobím, že mi ho vzala)! 

 

Romantický model koupeno za 520 Kč
  Zdroj:

Zdroj:

Nejen z úcty k sukni, která na rozdíl ode mě navštívila první dámu republiky, dávám této kreaci stříbrnou pozici.

Měkounký svetr na zavazování byl takový „sympaťák“, že si ho Jana hned odvezla domů. Připnutím textilní květiny se z ní rázem stala romantická hrdinka a co si budeme povídat, romantika k ženám prostě pasuje.

 

Zebří model koupeno za 800 Kč
Zdroj:  

Zdroj:

Vím, že tenhle kabát je od Calvina Kleina, ale já si při pohledu na něj představím pošťačku, jak tlačí kolo. S Janou mám asi společnou nelásku k námořnické modré, kterou prý nenosí. Já tuhle barvu vezmu na milost maximálně v létě u moře.
Šaty Janě sluší přímo báječně, ale třetí místo udělit musím, takže, nedá se nic dělat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky