Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak zvládnout večírek na jehlách? Jde to i bez společensky nepřípustného zouvání

Zdroj: Shutterstock.com
Prohlédněte si všechny fotografie (16)

Každá žena miluje být aspoň jednou za čas za dámu, nošení lodiček je ale vyšší dívčí a zvlášť, pokud trpíte na otlaky a puchýře. Jelikož jsou vánoční večírky v plném proudu, plesová sezóna za dveřmi a boty na podpatku si obují i ženy, které to nedělají často, poradíme vám tedy, co dělat, aby nejen vaše nohy byly po nošení lodiček v pořádku, ale aby i vaše botičky měly dlouhý život plný radosti. 

Ať už nosíte jakékoli boty, vždy by měla být vaše priorita udržovat je čisté a v co nejlepším stavu. V první řadě také dbejte na kvalitní materiály. Pokud jste eticky smýšlející a nechcete nosit koženou obuv, volte boty z kvalitní koženky, u kterých budete vědět, že se nerozpadnou během dvou večírků. 

Minimálně jedny černé lodičky na vyšším podpatku by měla mít v botníku každá žena. Je u nich totiž stoprocentní jistota, že nikdy nikdy nikdy nevyjdou z módy. K tomu přidejte malé černé koktejlky a černé psaníčko a máte základ všech oděvů. 

Když volíte boty jiné barvy, nezapomeňte je sladit s kabelkou, případně s doplňky, ale zase to nepřehánějte, ať nejste až moc sladěná. Bílé boty, kabelka, pásek, naušnice, náramek, prstýnek, brýle i kalhotky jsou vážně trošku moc. Zkráta všeho moc škodí. 

Také nezapomeňte, že pravá dáma nosí silonky za každých okolností. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky