Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Til Schweiger pro Charles Vögele

Til Schweiger pro Charles Vögele
Til Schweiger pro Charles Vögele
Zdroj: Charles Vögele
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Značka Charles Vögele otevírá nadcházející sezonu jaro/léto 2011 novou spoluprácí s pohledným německým hercem a scenáristou Tilem Schweigerem.

Charizmatický herec, kterého můžou čeští diváci znát z filmů Král Artuš, Lara Croft, Hanebný pancharti nebo Klepání na nebeskou bránu, nedávno v Berlíně nafotil kampaň pro aktuální pánskou kolekci značky Charles Vögele.

V kůži modela

Til Schweiger je ze spolupráce nadšený: „Oblečení vypadá skvěle a přesně pasuje k mému stylu. Pro mě je důležité ztotožnit se s prací, kterou dělám – ať už jako herec, nebo jako model – což je zrovna tento případ. Jako herec mám za úkol zapomenout na kameru, ale jako model musím dělat pravý opak – hrát si s ní. To jsou dvě absolutně odlišná povolání."

Til Schweiger pro Charles Vögele Til Schweiger pro Charles Vögele Zdroj: Charles Vögele

Krok na pole módního průmyslu

Sám herec nyní pracuje na vlastní kolekci Biaggini Violett pro Charles Vögele, kterou oficiálně představí na Charles Vögele Fashion Days v Curychu na podzim tohoto roku. „Dokážu si dokonce představit, že bych kolekci osobně předvedl na těchto dnech módy,“ nechal se slyšet atraktivní herec.

Til Schweiger pro Charles Vögele Til Schweiger pro Charles Vögele Zdroj: Charles Vögele

Til Schweiger má již o své kolekci jasnou představu: „Člověk by měl najít sám sebe. Móda by měla podtrhnout osobnost člověka a ne se od ní odchylovat. Chci společně se značkou Charles Vögele navrhnout nekomplikovanou, mužnou, originální, cenově dostupnou módu.“

Jak se vám líbí pan fešák?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU