Svatební šaty 2018: Zapomeňte na korzety, letí záclony a velké výstřihy

Více fotografií k článku:
40 fotografií

19. května proběhne další britská královská svatba a už několik týdnů svět spekuluje o tom, jaké šaty si oblékne krásná Meghan Markle. Zvolí klasiku, nebo se odváží obléci něco méně tradičního? Každopádně je už teď jasné, že co si na sebe budoucí choť prince Harryho oblékne, se pokusí napodobit mnoho nevěst po celém světě.

My jsme pro vás zmapovali aktuální trendy ve svatební módě a vytvořili obsáhlou galerii. Garantujeme vám, že je to úžasná podívaná i pro ty, kteří letos svatbu neplánují.

V galerii najdete žhavé novinky roku 2018 a vypadá to, že v tuzemsku tolik oblíbená móda korzetů a nadýchaných sukní, by ve světě pohořela. Letí totiž krajky, průsvitné materiály hluboké výstřihy vepředu, ale i na zádech, boho styl, ale také styl inspirovaný módou dvacátých let, perličky, průsvitné materiály... Bude zajímavé sledovat, který z těchto trendů, jestli nějaký, bude mít na svých šatech i budoucí vévodkyně.

Tyto fotky Meghan Markle královská rodina zatrhla...


Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.
 

Příběh o lásce, zdraví a penězích

I největší optimisté mohou mít v životě smůlu. O tom svědčí příběh 30leté Zuzky, maminky dvou dětí, která musí po manželově úrazu čelit nepříjemné…

čtenářů si právě čte tento článek