Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Taťána Kuchařová opět dokázala, že je královnou

Zdroj: Ivan Kahún

Není móda smyslem vašeho života? To neznamená, že budete vypadat zanedbaně a budete nosit podivné kousky jako zpěvačka Míša Nosková. Raději se inspirujte profesionálkou Taťánou.

 

Michaela Uzlová

Michaela Uzlová, módní expert StoryMódní expert Story

Poraďte se

Nevíte-li si rady s oblékáním, nestyďte se za to! Nejste jediní, i celebrity si často nechávají poradit od profesionálů.

100 % celebrit

Obulo oblíbené kozačky. Jejich výběr je ale nutné pečlivě zvažovat, mohou totiž nožky vylepšit, ale bohužel jim i ubrat na kráse.

Módní policie: Lucie Váchová Módní policie: Lenka Hornová

Taťána Kuchařová

Tóny šedé modelce moc sluší. Jsou neutrální a dobře se kombinují s jinými výraznějšími barvami. Typicky "modelkovský" look spočívající v legínách, delším topu a stylových kozačkách Taťána vylepšila luxusním koženým kabátkem v krásném hnědém odstínu. Zkrátka skvělý styl .

Míša Nosková

Zpěvačka má sice hezké dítko, ale o jejím stylu oblékání se nic pochvalného říci nedá.  Podivná manžestrová minisukně, z níž vykukují nožky v lesklých silonkách, neforemný svetr a pod ním rádoby sexy topík, to vše doplněné kozačkami, jaké udělají parádu leda v tržnici. Takhle by se neměla oblékat ani žena v domácnosti, natož celebrita.

Verdikt Story: 100 %

Verdikt Story: 10 %

Názor módního experta 

Ať jste celebrita, podnikatelka nebo třeba prodavačka v drogerii, vždy si zasloužíte to nejlepší, a nemusíte za to dávat kdoví jaké sumy. Stačí jen hledat v těch správných obchodech a inspirovat se těmi správnými lidmi. Děláte to přeci pro sebe.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Úplety jsou jiný kafe…

Úplety jsou jiné kafe

Měkké svetry nám připadaly dlouho strašně obyčejné. Ale s „úplety“ se nově zachází jako s látkou - pro chladné dny jsou jako stvořené. Přinášíme…

Akční letáky