Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Trendy svatebních šatů 2020: Odvážné rozparky i průstřihy a květinové motivy

Svatební šaty - trendy 2020
Svatební šaty - trendy 2020
Zdroj: Pinterest
Svatební šaty - trendy 2020

Zatímco v loňském roce nevěsty prahly po klasických bílých šatech, jaké obdivujeme na královských svatbách (každá chtěla vypadat jako Megan Markle!), letošní trendy přejí méně konvenčním modelům. Jestliže se blíží váš velký den, přizpůsobte svatební šaty své osobnosti a nebojte se odvázat!

Na rozdíl od opravdových vévodkyní a princezen si nevěsta z lidu může dovolit odvážný rozparek, obnažená záda i krajkový top, který tak tak zakrývá ňadra. Proč toho nevyužít a zahalovat se jako klášterní panna, když můžete vyjádřit svou ženskou přitažlivost? V rafinovaně prostříhaném modelu přitáhnete zraky všech svatebčanů a žádná přítomná kamarádka vás nezastíní.

Pokud vám sexy styl připadá pro svatbu málo romantický, neváhejte ho obohatit o další soudobý trend, kterým jsou květinové motivy. Lehoučký závoj posetý lučními kvítky vás nejen trochu zahalí, ale zároveň vás promění ve vílu; s motivy růží či kamélií si pak budete připadat jako princezna.

Designéři letos vracejí do módy rukávy, a rovnou si s nimi kreativně pohráli. Rukávky mohou být krajkové, balónové i nadýchané jako peří, vždy se však vyznačují netradičním střihem a vůbec nemusejí začínat na ramenou.

Protože v moderní době řada žen dává přednost kalhotům před sukněmi, designéři počítají s tím, že některé nevěsty se v klasických šatech nebudou cítit dobře ani ve svatební den. Pro takové ženy a dívky se zdokonalují svatební kalhotové kostýmy, které lze doplnit o nadýchaný závoj či vlečku. Pro inspiraci nahlédněte do galerie.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky