Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svatební šaty 2019: Korzety už neletí, trendem jsou krajky a jemný boho styl

Zdroj: www.profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (28)

Svatební sezóna 2019 je za dveřmi. Stejně jako se mění módní trendy, mění se i trendy ve výběru svatebních šatů. Letos parádu korzety a nadýchanými sukněmi neuděláte. Letí uvolněnost, boho styl, krajky, rozevláté střihy. Buďte ve svůj den romantická a jemná jako luční víla. 

My jsme pro vás zmapovali aktuální trendy ve svatební módě a vytvořili obsáhlou galerii. Garantujeme vám, že je to úžasná podívaná i pro ty, kteří letos svatbu neplánují.

V galerii najdete žhavé novinky roku 2019 a vypadá to, že v tuzemsku tolik oblíbená móda korzetů a nadýchaných sukní, by ve světě pohořela. Letí totiž krajky, průsvitné materiály hluboké výstřihy vepředu, ale i na zádech, boho styl, ale také styl inspirovaný módou dvacátých let, perličky, průsvitné materiály... Bude zajímavé sledovat, který z těchto trendů, jestli nějaký, bude mít na svých šatech některá ze známých krásek, které letos plánují veselku. 

A pokud hledáte konkrétní inspiraci, podívejte se, jak vypadala ve svůj velký den módní influencerka Chiara Ferragni. Její svatba byla úžasná a stala se inspirací pro mnoho nevěst. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky