Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Spodní prádlo pod stromeček

Spodní prádlo pod stromeček
Spodní prádlo pod stromeček
Zdroj: Astratex a Lindex
Prohlédněte si všechny fotografie (15)

Spodní prádlo je velmi intimní dárek, o to víc pak potěší, když se partner odváží a vybere něco opravdu pěkného. Přinášíme pár rad, jak vybrat prádlo tak, aby protějšku padlo co nejlépe.

Spodní prádlo je skvělý dárek pod stromeček jak pro muže, tak pro ženy. Nemějte obavy, cení se přece hlavně úmysl a pokud se netrefíte, můžete zboží vyměnit. A příště už tápat nebudete.

Omrkněte ženský prádelník

Pokud si partner troufne na dárek v podobě podprsenky (nebo celého setu), je důležité nejdřív odkoukat, jakou velikost partnerka nosí a jaký styl a střih má nejraději. Nejjistější je zaměřit se na to, co má již partnerka vyzkoušené a co jí vyhovuje. Podprsenky vyberte nejlépe podle tvaru, který partnerka nejraději nosí, velikost zjistíte z cedulek a etiket. Totéž platí u kalhotek, kterých v zásadě existují 4 typy: tanga, klasické vykrojené, klasický střih se sníženým pasem (bokovky) a s vyšší nohavičkou (tzv. shorts nebo počeštěně "šorty").

Pokud má být dárek zajímavý, je lepší překvapit materiálem nebo vzorem. Praktické nátury potěší spíš hladké prádlo na normální nošení, ale zato v zajímavých barvách. V poslední době letí třeba fialové a petrolejové odstíny. Vsadit můžete také na luxusní a originální krajkové kousky, které se uplatní pro slavnostnější příležitosti. Hit poslední doby představuje i prádlo z ekologických materiálů, především bavlny.

Ať už budete vybírat elegantní, nebo sportovní model, dávejte pozor, aby prádlo nebylo pouze krásné, ale i příjemné na dotek. A především nezapomeňte brát v potaz partnerčinu postavu a věk – při opravdu nesprávné volbě by se mohla cítit dotčená!

Spodní prádlo

A co pro muže?

Ženy to s výběrem spodního prádla pro své partnery mají o něco jednodušší. Nicméně i tady na ně čeká široká škála zboží, ze kterého se dá vybírat. Koupit mohou různé druhy slipů, boxerek, trenýrek, pro extravagantnější povahy mohou případně zvolit i tanga. Také u dárků pro pány samozřejmě platí, že by se mělo dbát na jejich vkus a požadavky a podle toho vybírat. Důležité je zaměřit se a zjistit oblíbený střih spodního prádla, oblíbené barvy a samozřejmě velikost.

Nejoblíbenější u mužů stále zůstávají boxerky, volné trenýrky a nakonec žebříčku oblíbenosti se dostávají slipy. Boxerky jsou tedy většinou trefou do černého. V každém případě lze vybírat z nejrůznějších barev, potisků i různých střihů. Nejlepší tip na vánoční dárek jsou bezešvé boxerky z elastické bavlny ve správně zvolené velikosti a stylové barvě. Na nošení jsou opravdu příjemné, nikde netlačí a spokojen bude jistě každý muž (pokud to tedy není zapřisáhlý "slipař").

Spodní prádlo

Nákupy online

Výběr ve specializovaných e-shopech bývá velký a ceny výrazně nižší. A pokud se náhodou prádlo nehodí nebo to není úplně ono, můžete partnerovi vysvětlit, že výběr podle obrázku není nikdy úplně spolehlivý, ale že ho lze samozřejme vrátit nebo vyměnit. Dobré online obchody posílají zboží ihned, protože vše, co nabízejí, mají na skladě. Nicméně před Vánoci je třeba počítat s časovou rezervou, neboť doručovací doba bývá kvůli zvýšené poptávce delší.

Odvážnějším párům lze doporučit i vyzývavé a erotické prádlo. U tohoto druhu zboží je ale dobré nejdříve se opravdu zamyslet nad partnerovým vkusem, aby takový dárek nezpůsobil medvědí službu a partner se neurazil.

Tip KAFE.cz

Pokud si netroufnete přímo na spodní prádlo, vybírejte z nabídky nočních košil, pyžam nebo županů. Nejjednodušší je zvolit zboží, které rozlišuje velikosti S, M, L atd.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky