Spodní prádlo k svátku zamilovaných

Spodní prádlo k svátku zamilovaných
Prohlédněte si všechny fotografie (14)

Zatímco perleťové a bílé prádlo prý miluje většina současných žen, protože stojí oběma nohama na zemi, červená znamená dynamiku a vášeň a černým svůdným kompletem prý potěšíte silnou osobnost.

Na Valentýna je prádlo, zabalené s mašličkou, klasika, která nezklame. Jako dárek, a to nejen k sv. Valentýnovi, patří spodní prádlo v posledních letech k nejoblíbenějším. Jde o pozornost, a tak pro tentokrát zapomeňte na možné zdokonalovací (stahující) „fígle“ a praktické bavlněné sety a vyberte raději něco speciálního, jen pro nevázanou radost partnerky! Pokud jste o všech mírách dobře informováni, nechte se unášet fantazií – pokud ne, ujistěte se hned na začátku nákupu o možnosti a podmínkách výměny.

Klíč k srdci?

Kupujeme vždy celý nabízený set – podprsenku s kalhotkami, nebo ještě dalšími, na výměnu (s odlišným střihem). Podprsenky se nosí v celé škále barev: pink, která pořád letí, může vaši lásku puncovat, ale vybírat se dá také prádlo v půlnoční modré nebo tyrkysové. Černá hraje vedle bílé na prádlové šachovnici roli stabilní královny… A minimalistický černobílý mix se také stále líbí. Aktuální jsou i tělové a pudrové tóny. Co se nyní především zdobí, jsou košíčky podprsenek push-up a také trojúhelníčkového tvaru.

Spodní prádlo k svátku zamilovaných

Sexy valentýnská noc

Hodně se nosí prádlo, které umožňuje nosit hluboce dekoltovaný model – oba košíčky drží jen rafinovaný lem. Barokní inspirace pronikla výrazně i do světa spodního prádla, in jsou dvoubarevné komplety, s jemným leskem proužků, vyšívanými květy a s lemem krajky. Tyto detaily se objevují také na kalhotkách, které se objevují v celé škále střihů od tang a string přes klasické až po bokové „šorty“ s delší nohavičkou. .

Spodní prádlo k svátku zamilovaných

Dva tipy

  • Pro muže – vztah se svojí srdcovou dámou nákupem intimního prádla podpoříte, ale ne za všech okolností. Pokud si nejste jisti v kramflecích, o milý náznak se postará svůdný župánek, případně zvolte jako dárek hodinky ve tvaru srdce, parfém nebo květiny a bonboniéru, kde problém se správnou velikostí zcela odpadá.
  • Pro ženy – také vy můžete partnera obdarovat spodním prádlem! Mnoho značek je na svátek zamilovaných připravených, a tak zajímavé typy boxerek, slipů a string můžete zakoupit ve speciálním valentýnském balení. Nebo překvapte novinkou: komfortními pánskými trenkami s vnitřní anatomickou kapsou Frigo, které zaručí zdravé pohodlí.

 

Spodní prádlo k svátku zamilovaných

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky