Nebojte se výstřihů

Přes ramena a hrudník jste příliš široká a kulatý výstřih na tento nedostatek zbytečně upozorňuje. Zaměřte se na hluboká a ostrá véčka, která vám jako mávnutím proutku prodlouží horní polovinu těla. S menším poprsím můžete zaexperimentovat a nechat výstřih sklouznout o něco níž než na úroveň podprsenky, ale nezapomínejte, že ruku v ruce se vkusem jde soudnost. Parťačkami do nepohody se vám stanou zavinovací šaty, přes boky rozevláté, kde naberou objem a vyváží mohutná ramena, záda a ruce obepnou a na oko budete útlejší.

Od pasu dolů divočina

Veškerou pozornost směřujte na boky a nohy. Noste nabírané kalhoty do pasu, rovné džíny a boyfriendy, kolové a retro sukně. Čím bláznivější barva a potisk a originálnější struktura, tím lépe. Musíte odlákat pohledy od rozměrného vršku. Dole divočina, nahoře střídmost. Průstřihy na ramenou, volány, třpytivé zdobení nebo krajkové rukávy a špagetová ramínka jsou pro vás cesta do pekel. Soustřeďte se na jednoduchá trika s různou délkou rukávů a barvy, které k vám sedí. I to je maličkost, jak zahladit stopy po nedostatcích.

V detailech je síla

Kouzlit se siluetou nemusíte jen vhodným oblečením. Brože a střas není pro vás to pravé, ale můžete si poradit jinak. Zkuste dlouhé řetízkové náhrdelníky s jemným přívěskem nebo výrazné náušnice. Celá oblast od krku, přes ramena a hrudník až po pas jsou pro módní experimenty tabu.

Dejte pažím tvar

Situace je o poznání horší, máte-li paže povolené a kolem ramen a podpaží se krčí tukové harhule. Cvičením jejich objem výrazně nezmenšíte, ale dáte jim tvar. Nejde jen o vyrýsované břicho, i viditelné linie na rukou jsou sexy! Posilování rukou bolí a pálí, ale zkuste se potrápit se závěsným systémem TRX nebo si zalaškujte s menším kettlebellem.

Inspirujte se v naší bohaté galerii.