Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Simona Krainová a módní noc v centru Prahy

Módní noc v centru Prahy
Módní noc v centru Prahy
Zdroj: Blue Gekko
Prohlédněte si všechny fotografie (8)

V pražské nákupní galerii Slovanský dům se po vzoru Milána a New Yorku uskutečnila první Módní noc za účasti mnoha českých celebrit. Prezentovaly se modely úspěšného českého návrháře Jakuba Polanky.

Nechyběly krásné modelky, profesionální vizážisté a stylisté, ani hvězdy přehlídkových mol a showbyznysu. Tváří unikátní akce se stala topmodelka Simona Krainová, které při slavnostním zahájení unikátní akce a rozsvěcení vánoční výzdoby sekundoval porotce talentové soutěže Jaro Slávik, módní návrhář Jakub Polanka a topmodelka Michaela Kociánová, současná tvář TV reklamy na pánský parfém Dior, v níž si pod režisérským vedením Guye Ritchieho zahrála po boku hollywoodské star Juda Lawa.

Trendy maminka na plný úvazek

Krainová v průběhu večera oznámila, že se rozhodla pověsit modeling na hřebík. Aspoň na čas. „Když jsem poprvé uviděla Maxe, nemohla jsem uvěřit, že vidím svého syna. Byl tak sladký, malinký a bezbranný. Zahrnul mě pocit něhy a starosti o něj. Jen nerada jsem ho opouštěla, ale chtěla jsem dostát svým pracovním povinnostem. Je to pro mě první a na nějaký čas také poslední zakázka po porodu,“ svěřila se novopečená maminka.  Pozadu prý ale nezůstává ani tatínek Karel Vágner.

Módní noc v centru Prahy

Módní pouto

Módní nocí provázela moderátorka Lejla Abbasová, kterou zajímalo, jaký mají její hvězdní kolegové vztah k módě. „Spíš než materiální hodnota věcí je pro mě důležitý můj vztah k nim. Nevím, jaká je nejdražší věc v mém šatníku, ale naprosto přesně vím, která je ta nejcennější. Je to tričko s fotkou mého syna, když se narodil,“ prozradil charismatický producent Jaro Slávik. To pro Jakuba Polanku, jehož novou kolekci Ready to wear SS2011 s podtitulem Minimal Tailoring, Maximal Purism, Freedom-in-forms představily modelky agentury Elite v čele s letošní vítězkou Terezou Klimešovou, je naopak móda celý jeho život. 

Módní noc v centru Prahy

V současnosti nejúspěšnější český návrhář, žijící od roku 2004 střídavě v Praze a Paříži, do ní promítl hrdinku svých módních dobrodružství v absolutně nové metamorfóze. V kolekci jaro - léto 2011 se Polankova žena stává křehkou Semiramis oplývající skrytou silou. Mladá královna se vydává bojovat s nástrahami města půvabem a důvtipem. O hudební program se, za doprovodu DJe, postarala zpěvačka Charlie One a zpěvák a tanečník Ben Cristovao.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky