Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sexy košilky: Pro žhavé letní večery

Zdroj: profimedia.cz, extra-pradlo.cz, quelle.cz, krasnepradlo.cz

Vyzkoušejte některou z našich nočních košilek. Pro letní večery jsou ideální a partner vás v nich určitě nepřehlédne.

Kolekce spodního prádla pro rok 2009 přeje jak něžným romantickým duším, tak dračicím. Hitem jsou krajky na všechny způsoby a v nejrůznějších barvách, od bílé přes jemnou růžovou po dráždivou červenou a klasickou černou. Velmi oblíbené se stávají i detaily – nerůznější mašličky a malé ozdoby. Nočním košilkám vládne střih baby doll a méně či více průhledné modely, v nichž budete zaručeně sexy!

  Pro romantiku ve dvou… Pro romantiku ve dvou… Zdroj: profimedia.cz, extra-pradlo.cz, quelle.cz, krasnepradlo.cz

Pro romantiku ve dvou…

Abyste navodila příjemnou atmosféru, můžete si po romantické večeři při svíčkách obléct něžně růžovou košilku v kombinaci saténu a krajky. Muže láká tajemství, a tak jim vyjděte vstříc – v této košili nic neodhalíte a přece poodkryjete – velmi rafinovaná je totiž průhledná spodní část. Pokud chcete něco výraznějšího, můžete si košilku koupit v červené, anebo černé barvě.

Cena: 779 Kč

  Sexy dekolt nezklame Sexy dekolt nezklame Zdroj: profimedia.cz, extra-pradlo.cz, quelle.cz, krasnepradlo.cz

Sexy dekolt nezklame

Opravdu sexy dekolt vám vykouzlí tato světle šedá košilka. Košíčky podložené kosticemi zvětší vaše vnady, krátká délka odhalí nohy a lehce stříbrný nádech se při odrazu světla jemně zatřpytí. Partner si vás nemůže nevšimnout!

Cena: 999 Kč

  S klasikou nic nezkazíte S klasikou nic nezkazíte Zdroj: profimedia.cz, extra-pradlo.cz, quelle.cz, krasnepradlo.cz

S klasikou nic nezkazíte

Nechcete experimentovat s barvami? Pak si pořiďte černou šifónovou, lehce průhlednou, košilku. Černá nejen nezklame, ale navíc opticky zeštíhlí postavu. Nechybí ani svůdná krajka vinoucí se po levém boku. I v tomto modelu budete neodolatelná.

Cena: 549 Kč

  Pro žhavou letní noc Pro žhavou letní noc Zdroj: profimedia.cz, extra-pradlo.cz, quelle.cz, krasnepradlo.cz

Pro žhavou letní noc

Také na dovolenou s partnerem si určitě nezapomeňte přibrat svůdnou noční košilku. Třeba takovou, která je plná pestrých letních květů. Stačí je jen utrhnout! Mini délka působí nejen sexy dojmem, ale navíc zaručí, že vám v ní ani v noci u moře nebude horko…

Cena: 1 099 Kč

  Útlý pas a svůdný výstřih Útlý pas a svůdný výstřih Zdroj: profimedia.cz, extra-pradlo.cz, quelle.cz, krasnepradlo.cz

Útlý pas a svůdný výstřih

Tato svůdná košilka v blankytně modré barvě nejen dokonale vykreslí vaši postavu, ale vykouzlí vám i sexy výstřih. Průhledný dekolt je zdobený kytičkami, zdobí jej dlouhá mašle a košilce také dominuje volán na spodním okraji. Model v barvě jasného nebe, nebo mořských vln je pro léto přímo ideální. Součástí košilky jsou i tanga.

Cena: 630 Kč

  Dráždivá jako Carmen Dráždivá jako Carmen Zdroj: profimedia.cz, extra-pradlo.cz, quelle.cz, krasnepradlo.cz

Dráždivá jako Carmen

Pokud chcete spíše než jako romantické neviňátko působit jako zkušená dračice, pak zvolte košilku v kombinaci černé a červené. A tato, s názvem Carmen, je opravdu velmi sexy – efektní šněrování vzadu jen málokterého muže nechá chladným a nedovede ho k cíli…

Cena: 629 Kč

  Sladká jako čokoláda Sladká jako čokoláda Zdroj: profimedia.cz, extra-pradlo.cz, quelle.cz, krasnepradlo.cz

Sladká jako čokoláda

Vyšívaná krajka se vzorem jemných kvítečků dominuje další svůdné košilce. Pokud by vám v tenkých ramínkách bylo zima, můžete ji doplnit saténovým županem stejné barvy. V tomto hnědém modýlku budete sladká jako čokoláda. A sladkému se špatně odolává…

Cena: 809 Kč

 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Hit léta: Etno styl a barevné vzory

Léto je tu co nevidět a vy si možná lámete hlavu, čím oživit šatník. Sáhněte po etno stylu, výrazných potiscích, batice a rozevlátých střizích.

Akční letáky