Šaty na plesovou sezónu

Zdroj: Profimedia.cz, Archiv

Tak máme za sebou nejbouřlivější den roku – pro některé z vás příležitost obléknout se do odvážných a sexy třpytivých modelů, pro jiné strávit večer v pohodlí domova v domácím úboru :-).

Ovšem stále je v plném proudu plesová sezóna a tak máte plno příležitostí se krásně obléct a blýsknout se ve společnosti. Jistě před sebou máte maturitní či jiný ples. Abyste si udělali představu o letošních trendech plesových modelů, vybrala jsem pro Vás to nej od věhlasných módních tvůrců.

Plesové módě kralují šaty, zcela vytlačily kalhoty a korzety. Barevně převažuje černá, šedá, tmavě modrá – tedy tmavé odstíny. Šaty jsou zhotoveny převážně ze šifonu doplněného zdobenou krajkou. Sukně se nosí dlouhé, i v délce ke kolenům a do půli lýtek. Střihy jsou u kratších délek buď super úzké, anebo naopak široké s několika spodničkami. Vršek bývá krajkový, vyšívaný korálky a krystaly.

 Společenské šatySpolečenské šaty

Společenské šatySpolečenské šaty

Dlouhé šaty jsou vždy splývavé. Horní díl bývá zajímavě řešený výrazným detailem, např. v podobě bohatě zdobené krajky.

 Společenské šatySpolečenské šaty

Společenské šatySpolečenské šaty

PS: Přeji Vám v novém roce spoustu krásně strávených chvil v kruhu příjemných lidí, samozřejmě štěstí, lásku, zdraví …a mnoho módních úlovků.


Autorka vlastní oděvní značku La fashion – www.lafashion.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky