Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Šaty do společnosti si Klára Issová vybrala šťastnou rukou

Zdroj: Ivan Kahún

Ženy se rády líbí a tak jsou pro ně jejich toalety důležitým bodem velkých událostí. Jak vybíraly české herečky svůj dress code na vyhlášení Českých Lvů, to se podívejte společně s námi.

Michaela Uzlová Michaela Uzlová Zdroj:

Michaela Uzlová, módní expert Story Michaela Uzlová, módní expert Story Zdroj: Módní expert Story

Líčení

Může vám pomoci, rozzářit vás, ale také vám může přidat několik let navíc, což žádná z nás určitě nechce. Takže nevíte-li si rady, nechte se inspirovat u vizážistek.

100 % Celebrit

si vyšlo v lesku, který bude v jarní sezoně opravdu oslnivý, ale jen jedné z nich se to vyplatilo.

Módní policie: Lucie Váchová Módní policie: Lucie Váchová Zdroj: Ivan Kahún Módní policie: Lenka Hornová Módní policie: Lenka Hornová Zdroj: Ivan Kahún

Klára Issová

Empírový střih šatů útlé herečce velmi sluší a pro významnou příležitost, jakou bylo udílení Českých Lvů, jako stvořený. Stříbný tisk na šatech je natolik výrazný, že se Klára správně obešla bez šperků a doladila je jen černým koženým psaníčkem. Tentokrát je zapotřebí pochválit i nenucený účes.

Jana Šulcová

Paní herečka, jak by se mohla Jana titulovat, to tentokrát úplně nevyladila. Samet není příliš lichotivý materiál a korpulentnější postavě příliš nesvědčí, stejně jako podivné volánové a nabírané aplikace hyzdící šaty ještě více, přispívá k tomu i nevzhledně vykukující ramínko podprsenky, které by si herečka mohla odpustit.

Verdikt Story: 100 %

Verdikt Story: 10 %

Názor módního experta 

Na módní trendy je potřeba jít s opatrností a nekopírovat je slepě. Raději si dvakrát rozvažte, zda právě tento kousek je tím pravým pro vaše proporce, barvu pleti nebo váš životní styl. Uvidíte, že taková rozvaha se vám zatraceně vyplatí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky