Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

S věkem není potřeba měnit šatník, ale jedno změnit musíte!

Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (21)

Domníváte se, že jste po čtyřicítce odsouzena nosit jen kostýmky a sukně s délkou pod kolena a měla byste volit výhradně tlumené barvy? Máme pro vás důkazy, které vás přesvědčí o opaku.

Je úplně jedno, jestli máte pár kil navíc a v obličeji počítáte první vrásky. Styl oblékání neurčuje věk, ale tvar vaší postavy a osobní vkus. Představíme vám pět žen ve středním a vyšším věku, které se nebojí být šik a svými odvážnými outfity inspirují ostatní.

Petra Dieners (@lieblingsstil) je německá blogerka, která lásku k módě zdědila po své babičce: "Moje babička se oblékala stylově i ve věku 93 let. V té době si ještě lakovala nehty a nosila vysoké podpatky." Petra podle svých slov ráda kombinuje nové kousky oblečení se starými a oživuje outfity, které leží ve skříni téměř zapomenuté. "Když se mi už nelíbí, požádám krejčího, ať s nimi něco provede," vysvětlila Petra.

Petra Dieners Petra Dieners Zdroj: Instagram

V elegantním stylu úspěšné manažerky si libuje blogerka Ula (@blog4over40). Nic jí ale nebrání v tom, aby na sebe natáhla roztrhané džíny a leopardí sáčko. Zároveň dokazuje, že skvělým módním doplňkem mohou být i výrazné brýle.

Ula (@blog4over40) Ula (@blog4over40) Zdroj: Instagram

Lítáte každých šest týdnů ke kadeřnici zakrýt šediny co nejodolnější barvou? Caroline LaBouchere (@carolinelabouchere) to nedělá, a přesto ve svých 54 letech vypadá neskutečně atraktivně. Jiné dámy v jejím věku by nosily jen dlouhé rukávy, aby zakryly povislou kůži na pažích. Caroline nic neskrývá. Stárnutí je přeci normální proces.

Caroline LaBouchere Caroline LaBouchere Zdroj: Instagram

Shauna Robertson (@chicover50) o sobě říká, že je mladá už celých 58 let. Ráda sleduje módní trendy a vybírá si z nich to, co jí sedne. "Nejsem stydlivá, ale přecijen mám pocit, že ve svém věku musím oblečení vybírat s větší pečlivostí. Můj styl je dívčí, sportovní a elegantní zároveň," uvedla Shauna v jednom rozhovoru.

Shauna Robertson Shauna Robertson Zdroj: Instagram

Blondýnka prezentující se na Instagramu pod přezdívkou @misssim74 chce ženám ukázat, že ani matka dvou dětí po čtyřicítce nemusí být tou stárnoucí unavenou ženskou s trvalou. Rozevláté šaty, bohémské sukně a tuniky rozličných barev a vzorů oceníte v každém věku. Dopřejí vám pohodlný pohyb, působí živě a skryjí spoustu tělesných nedostatků.

@misssim74 @misssim74 Zdroj: Instagram

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU