Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Překrásná módní inspirace od obyčejných žen. Přečkejte dobu do léta v džínovině!

Překrásná módní inspirace od žen z masa a kostí! Přečkejte čekání na jaro v džínovině!
Překrásná módní inspirace od žen z masa a kostí! Přečkejte čekání na jaro v džínovině!
Zdroj: Pinterest.com
Prohlédněte si všechny fotografie (30)

Zapomeňte na módní inspiraci z lesklých magazínů, většinou jde o nenositelné modely, které ani v tuzemsku nejsou k dostání. My jsme pro vás připravili krásnou inspiraci od reálných žen a dívek. Ty se kreativně oblékají, móda je baví a nezdráhají se o své umně poskládané outfity podělit i s jinými.

V galerii tak najdete modely oblečené na ženách, ale také jistou inspiraci v podobě koláží fotografií několika kousků, které k sobě podle odbornic na módu zkrátka ladí. Podobnou koláž si můžete vytvořit i sama, existují aplikace, které umožňují si takto virtuálně poskládat celý outfit a to buď přímo z fotografií vašeho oblečení, nebo z jakýchkoliv kousků, které si vyberete z nabídky.

V nadcházejícím přechodovém období bude podle všeho hrát prim džínovina. Stále se nosí džíny vyzdobené dírami, ale také kalhoty v úzkém střihu na tělo, případně rovný střih, ale určitě ne nic objemného. Svetry, které nás přes zimu hřály pod kabáty, rozhodně na dno skříně neukládejte, naopak je noste dál místo lehkých bundiček nebo kabátků. Skvěle vypadá právě kombinace měkoučkého velkého svetru a úzkých kalhot. Barevnost zůstává spíše střídmá, letí jemné pastelové barvy, světlé šedá, bílá, černá. Určitě si pořiďte bílé tenisky, nemusí jít o drahou značkovou záležitost, důležité je, aby boty byly všude bílé. A dalším trendy kouskem předjarního období je bílá košile. Ta může bez problémů vykukovat zpod svetru nebo bundičky.

Tady máte návod na to, jak si doma vytvořit módní díry na džínách:

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky