Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Přehlídka krásy přispěla na dobrou věc

Velká módní show Jiřiny Tauchmanové pomohla nadaci Rakovina věc veřejná
Velká módní show Jiřiny Tauchmanové pomohla nadaci Rakovina věc veřejná
Zdroj: David Klimovič
Prohlédněte si všechny fotografie (25)

Velká módní show Jiřiny Tauchmanové pomohla nadaci Rakovina věc veřejná částkou 203 018 korun...

Hudební divadlo v Karlíně hostilo v úterý 19. října 2010 podívanou, jejíž výtěžek byl na základě spolupráce Jiřiny Tauchmanové s nadací Rakovina věc veřejná určen na boj se zákeřnou nemocí.  

Moderátorem večera byl společně s Terezou Kostkovou Jan Musil, mezi modelkami večera byla i Vlaďka Erbová, která je tváří nadace Rakovina věc veřejná, svou přítomností na divadelním mole akci podpořili též Eliška Bučková, Jitka Válková, muž roku 2010 Jan Hájek či druhý nejkrásnější muž světa Josef Karas. Částka, která byla připsána na konto nadace Rakovina věc veřejná, se vyšplhala na 203 018 Kč.

Kdo by snad stále ještě považoval Jiřinu Tauchmanovou především za návrhářku svatebních a velkých společenských rób, ten měl možnost se přesvědčit o šíři její tvůrčí invence. V muzikálové atmosféře viděli diváci nejprve kolekci casual, tedy kolekci pro denní nošení. Sympatické na dnešní módě a zvláště pak v podání tak renomované návrhářky, jakou je Jiřina Tauchmanová, je to, že záleží především na nositelce, pro jakou příležitost nakonec model oblékne.

Ostatně, posuďte samy v naší fotogalerii! 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky