Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Přebalovací tašky: Krásné a elegantní

Zdroj: Profimedia.cz, annaviktorie.cz, ajuty.cz, forbaby.cz

Plenky, přebalovací podložka, lahvičky s pitím, jídlo nebo hračky, to všechno musí mít maminka stále u sebe...

Maminky s malými dětmi se velmi často potýkají s problémem – jakou tašku si vzít, aby pobraly všechno potřebné. Většina tašek na dětské potřeby má totiž svůj specifický tvar, který je vhodný jen k pověšení na kočárek. Přesně tento problém řešila zakladatelka společnosti Dadadoo Josefine Josefsson, když čekala své třetí dítě. Marně hledala hezky vypadající tašku, do které by se vešly plenky, hračky, oblečení i jídlo pro její dvě děti a zároveň potřeby pro ni samotnou – a tak si tašku navrhla sama. Její kolekce se konečně dostala i do Čech! Tašky jsou nejen funkční, ale zároveň nápadité a barevné. Vyberete si?

 

Luxus pro maminky

Tašky kolekce Mama jsou typické svým prošíváním a můžete je pořídit v bílém, stříbrném, bronzovém, nebo černém provedení. Jsou vyrobeny z jednoduše udržovatelného materiálu. Uvnitř najdete dvě části a několik kapes na pleny, přebalovací podložku, menší taštičku na špinavé oblečení, pouzdro na láhev, kosmetickou taštičku a další kapsičky na mobil, klíče apod. Pásek umožňuje nošení na rameně nebo upevnění na držadle kočárku.

Cena: 3 990 Kč

 

Pro stylové tatínky

Návrhářka však myslela také na to, aby styloví byli i tatínci, kterých na mateřské dovolené stále přibývá. Kolekce Dad je stejně vybavená, odlišný je jen zevnějšek: tašky jsou bez vzoru, v robustnějším střihu, ve stříbrné a černé barvě.

Cena: 3 490 Kč

 

Nejženštější model

Kolekce Sweetheart je nejženštější: jde v podstatě o kombinaci kabelky a tašky na potřeby pro miminko. Barvy jsou rozmanité: od červené a růžové po modrou, bílou a černou. Taška má rovněž několik menších a větších kapes, pojme plenky i láhev na pití a lze ji také zavěsit na kočárek.

Cena: 2 390 Kč

 

Pro aktivní sportovkyně

Sportovní nylonová taška z kolekce Active má mnoho detailů. Nechybí velká přední kapsa na zip s držáky na krabičku se svačinou a na láhve, plastová lžička, bryndák či dečka, přebalovací podložka, taška na záložní oblečení apod. Dá se zavěsit na kočárek a nosit na rameně. Pořídíte v černé, hnědé a červené.

Cena: 1 790 Kč

 

Messenger plný barev

Veselé barvy, bohatá vnitřní výbava, sportovní design – to jsou hlavní výhody tašky s názvem Messenger od firmy Red Castle. Stejně jako poslíčkovi i vám se do ní vejde řada věcí – součástí je přebalovací podložka, termoobal na láhev, peněženka na drobné, obal na klíče či mobil. Mezi nejoblíbenější barvy patří fuchsiová, oranžová a světle modrá.

Cena: 1 545 Kč

 

Limetka k nakousnutí

Limetková, čokoládová, anebo černá – to jsou tři barvy další z luxusních tašek, tentokrát od firmy Wallaboo. Je vyrobena z kvalitního materiálu, působí luxusním koženým dojmem a je vybavena řadou vnitřních kapes pro přehledné uspořádání věcí pro vaše miminko. Dno je vybaveno praktickými nožičkami.

Cena: 2 690 Kč

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky