Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Podprsenková novinka: Nasadím košíčky a jdu

Zdroj: www.faveo.co.uk, Profimedia.cz

Tak by se dala charakterizovat unikátní podprsenka, jejíž nošení poskytuje ženám naprostou svobodu. Je totiž bez ramínek…

Chytrá horákyně s bujným poprsím

Podprsenka, kterou zatím můžete pod názvem Faveo Freedom Bra koupit u zahraničních internetových obchodů, není nápadem žádného známého návrháře, nýbrž britské vědkyně a lékařky Joanne Morgan. Tu příroda obdařila bujným poprsím, díky kterému si nemohla dovolit v létě nosit šaty s odhalenými zády. Přemýšlela, co s tím... Až vymyslela tuto podprsenku, která nemá ramínka, ale košíčky se jednoduše nasadí na prsa. Zajisté si přijdou na své i pánové, kterým tak ve vášnivých okamžicích odpadne složitá práce spojená s rozepínáním podprsenky.

Zdroj: www.faveo.co.uk, Profimedia.cz Zdroj: www.faveo.co.uk, Profimedia.cz

Každé prso zvlášť

Po okrajích této zvláštní podprsenky se nachází speciální, přilnavé silikonové pásy, které obepínají prso po celém jeho obvodu. Ve spodní části a po stranách vyvíjí odlišný tlak a drží tak prsa hezky ve formě. Podprsenka je k dostání ve všech velikostech a lze zkombinovat i dvě různé velikosti košíků pro každé prso! Její cena se pohybuje kolem 30 liber (kolem 900 Kč)

Co na to celebrity?

Známá stylistka Faye Sawyer říká: „Největší rada, kterou mohu ženám dát je, aby nosily ke svému oblečení správné podprsenky. Býval to boj nalézt podprsenku, která by ženám s větším poprsím umožňovala nosit oblečení s odhalenými zády, ale s touhle podprsenkou se vše mění.“
Coleen Nolan, populární televizní moderátorka a bývalá zpěvačka, podprsenku označila jako »jednoduše perfektní«.
Britská obchodní komora tuto podprsenku zvolila regionálním vítězem v kategorii »Most promising new business«, tedy »Nejslibnější obchodní novinka«.

A co vy, milé dámy, jaké ohodnocení dostane od vás? 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky