Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Plavky podle postavy II: Pro baculky i těhulky

Zdroj: profimedia.cz, neckermann.cz, obchod-rodinka.cz, bonprix.cz

Jaké si vybrat plavky, pokud jste majitelkou slovanského typu postavy, anebo právě čekáte miminko?

1. Slovanský typ

Pokud jste majitelkou slovanské postavy, možná bojujete s větším bříškem, širšími boky a výrazným poprsím. Vetší bříško skryjete v plavkách jednodílného střihu, které jsou z vhodného materiálu a postavu zpevní. Ideální jsou modely se zapracovanými korzety. Tmavší barvy mírně uberou na váze, elastické korzetové vyztužení vymodeluje bříško a atraktivní sukýnka rafinovaně skryje boky. Stejnou službu vám prokáže také pareo.

 

Plavky s korzetem

Majitelky slovanského typu postavy jistě ocení plavky se zabudovaným korzetem, které vytvoří krásnou postavu. Výhodou tohoto typu jsou i nastavitelná ramínka.

Cena: 699 Kč

Tankiny pro více postav

Za úvahu stojí tankiny (někdy se udává i tankini) se zapracovanými kosticemi. Jde vlastně o kalhotky a samostatný top. Horní díl plavkové tkaniny dosahuje různé délky, někdy až k úrovni břicha. Tyto plavky ocení především sportovkyně, protože jim umožní věnovat se například plážovému volejbalu bez neustálého hlídání výstřihu. Plavky musí mít vše, co prsa pěkně podpírá a tvaruje. Zaměřte se na široká ramínka, kostice a měkké košíčky. Na zavazování na šňůrky raději zapomeňte. Větší kalhotky, nebo kalhotky s nohavičkou uberou pár centimetrů přes zadek. Ale pozor! Kalhotky s nohavičkou zároveň opticky zkracují nohy.

 

Tankiny

Tantiny mohou být sexy a zároveň dokáží schovat nedostatky postavy. Stačí si zvolit takové s dostatečným výstřihem, který zdůrazní vaše vnady.

Cena: 849 Kč

2. Dokonalá postava

Ženy s dokonale vysportovanou postavou si mohou dovolit všechny typy plavek a u ostatních vzbuzují jen tichou závist. Pokud máte chuť na něco rafinovanějšího, než jsou bikiny, vsaďte na zajímavě řešené plavky vcelku.

 

Rafinované plavky

Majitelky dokonalé postavy si mohou dovolit hodně – třeba odhalit a zahalit tělo zároveň. Rafinované plavky vcelku jsou pro sportovkyně přímo ideální.

Cena: 499 Kč

 

Bikiny

Štíhlé ženy s dokonalou postavou si mohou dovolit všechno, třeba i kalhotky se šňůrkovým zavazováním na bocích, anebo nevyztuženou podprsenku se zavazováním za krk.

Cena: od 349 Kč

3. Těhotenské plavky

Čekáte miminko? I pro vás je na trhu široká nabídka plavek. Vybrat si dále můžete speciálně upravené jednodílné plavky pro těhotné, které rostou s vaším bříškem, ale i dvoudílné tankiny s vnitřní podprsenkou.

 

Dvoudílné těhotenské bikiny

Těhotenské dvoudílné bikiny jsou speciálně navrženy pro měnící se tělo během očekávání děťátka. Podprsenka má zesílená ramínka a vyztužený spodní lem pro maximální pohodlí a perfektní vzhled, kalhotky se zase přizpůsobí rostoucímu bříšku.

Cena: 1 100 Kč

 

Těhotenské tankiny

Letní romance – právě tak se jmenují tyto těhotenské tankiny. Veselé, pestrobarevné plavky jsou přesně tím, v čem se v létě budete cítit dobře. Skládají se ze dvou dílů – kalhotek a delší vrchní části, která krásně schová rostoucí bříško. Na první pohled zaujmou i dvojdílná ramínka.

Cena: 1 850 Kč

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky