Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pharrell Williams uspořádal první přehlídku jako ředitel značky Louis Vuitton

Pharrell Williams na své první přehlídce pro Louis Vuitton, kde nastoupil jako kreativní ředitel.
Pharrell Williams na své první přehlídce pro Louis Vuitton, kde nastoupil jako kreativní ředitel.
Zdroj: Profimedia.cz
Pharrell Williams na své první přehlídce pro Louis Vuitton, kde nastoupil jako kreativní ředitel.

Pharrell Williams se ujal role kreativního ředitele pánské kolekce značky Louis Vuitton. Včera měl první přehlídku a šlo o velkolepý debut, na který v hojném počtu dorazily i známé tváře.

Módní přehlídka, která je výsledkem spolupráce značky Louis Vuitton a Pharrella Williamse, se odehrála v městě módy Paříži, konkrétně na osvětleném Pont Neuf - ikonickém mostě, který již 445 let stojí nad řekou Seinou. Na pozadí úchvatné Eiffelovy věže zaujala Pharrellova nová kolekce svými inovativními a odvážnými vzory.

Přehlídka známého zpěváka začala vystoupením modelky z živého orchestru. Její vzhled (byla oděna do skříňového saka v neutrálních tónech v kombinaci s na míru šitými šortkami) sloužil jako zjednodušený úvod k modelům, které následovaly.

V kolekci se díky tomuto pojetí přehlídky umně střetávaly ostře šité oděvy s uvolněnějšími, rozlehlými kousky v oversized stylu. Perly, charakteristický estetický prvek Pharrella, pak dotvářely v jeho modelech výrazný kontrast s militantními řetězy. Výrazně byl k vidění i motiv z kabelek Vuittonu, tzv. Damier.

Známý motiv jako hlavní směr

"Věděl jsem, že se chci opravdu opřít do značky Damier, která doposud nebyla tak koncentrovaná, a využili jsme ji jako platformu a novou uměleckou disciplínu a máme několik opravdu zajímavých výrazů," řekl Williams pro stránky wwd.com.

Potisk Damier je charakteristickou značkou módního domu Louis Vuitton, obvykle je vyveden v monochromatické hnědé nebo černo-šedé kombinaci. Podle všeho ho brzy uvidíme skoro všude…

Mezi diváky přehlídky nechyběly ani známé tváře. Dorazila zpěvačka Rihanna, známá svými odvážnými stylovými výstřelky, jež přehlídku ozdobila otevřeným džínovým overalem, který hrdě ukazoval její těhotenské bříško. Spolu se svým partnerem ASAP Rockym, který rovněž oblékl džínový komplet, Rihanna bez větší námahy demonstrovala svůj status módní ikony pro nastávající matky po celém světě a již tradičně ignorovala běžné normy pro těhotenské oblečení.

Ukázala se i zpěvačka Beyoncé, která se svým partnerem Jay-Z obsadila místo v první řadě. Hned vedle nich seděla herečka Zendaya, všiml si people.com. Přehlídka se tak setkala s poměrně slušnou odezvou, ačkoli o nositelnosti modelů Pharrella Williamse se v případě obyčejných lidí dá vcelku snadno pochybovat.

Na Pharrellovu přehlídku se můžete podívat ve videu.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky