Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Perly, nesmrtelná klasika

Perly, nesmrtelná klasika
Perly, nesmrtelná klasika
Zdroj: www.Buka.cz

Nadčasový módní doplněk, který píše legendy. Tak to jsou perly. Nenajdete na světě totiž dívku či ženu, které by perly neslušely. Buďte tedy bez obav. Perly budou slušet i vám.

Pokud chcete mít ve své šperkovnici nadčasový doplněk, originální kousek, jehož hodnota neustále poroste, pořiďte si perlový náhrdelník. Vždyť už Coco Chanel kdysi řekla, že „žena potřebuje závoj perel“.

Je úplně jedno, zda vás budou zdobit perly přírodní nebo kultivované, v každém případě by měly šperky z perel mezi vaše doplňky patřit. A také získat trvalé místo ve šperkovnici.

Perlové náhrdelníky? Módní evergreen

Zvolíte-li perlový náhrdelník jako módní doplněk společenské garderoby, stanete se bezesporu jednou z nejelegantnějších účastnic nadcházející plesové sezony či jiné společenské události. Díky němu můžete zazářit třeba na maturitním plese nebo na promoci. Jako doplněk k půvabným svatebním či společenským šatům se stane symbolem vaší krásy, decentnosti a elegantnosti.

Perly do pozice sofistikovaného doplňku povznesla již zmiňovaná proslulá návrhářka Coco Chanel. Zřejmě právě díky ní již dnes vůbec neplatí pravidlo, že náhrdelníky z perel mohou zdobit vaše dekolty pouze u příležitosti společenských událostí. Perly vám dodají šmrnc prakticky za všech okolností.

Osvěžující návrat perel v unikátním duchu přinesla do módních časopisů postava Carrie z populárního amerického seriálu Sex ve městě. Ničeho se tedy nebojte a vezměte si perlový náhrdelník klidně i na divokou párty. Stačí si vybrat mezi jednořadými či víceřadými, krátkými nebo delšími perlovými náhrdelníky.

A pro jakou barvu perel že se máte rozhodnout?

Pro začátek sáhněte po ověřené klasice, tedy šperku s bílou perlou, který si dokonale sedne s jakoukoliv barvou vašeho oděvu. Pokud uvažujete o jiné než bílé a máte světlejší pleť a vlasy, klidně sáhněte po tmavších barvách perel, jako je například tmavě modrá, hnědá nebo černá perla. Vašim tmavým očím i vlasům však rozhodně budou více slušet světlé odstíny – například růžová, šedá či světle modrá.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky