Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Okouzlující Ivana Chýlková vypadala hvězdně

Zdroj: Ivan Kahún

Černá je lichotivou barvou, ale měla by se vždy rozsvítit nějakým doplňkem, tak jak to udělala Ivana Chýlková.

Michaela Uzlová

Michaela Uzlová, módní expert StoryMódní expert Story

Nepodceňovat

Rozhodně nepodceňujte sílu vašeho účesu, ten je totiž pro celkový vzhled zásadní. Zplihlé neupravené vlasy by vám obdiv rozhodně nepřinesly.

50 % Hereček

Se nebálo řasení, které vypadá velmi originálně. Zkuste ho i vy.

Módní policie: Lucie Váchová Módní policie: Lenka Hornová

Ivana Chýlková

Líbí se mi styl této herečky, který nepostrádá prvky elegance, je jednoduchý a vždy obsahuje nějaký hravý doplněk. V tomto případě korzetové šaty vypadají velmi vznešeně a kolová sukně jim dodává mladistvost. Botičky v retro stylu jsou fajn doplňkem a to vše je korunováno nepřehlédnutelnými rudými naušnicemi a náramkem. Zkrátka nádhera.

Vanda Hybnerová

Oblíbená herečka si s módou moc nerozumí, a přitom je to škoda. Podivné selkovské sáčko s přepásáním v pase přidává spoustu kil, stejně jako kalhoty zasoukané do bot bez podpatku. Bílá košile je sice elegantním kouskem, ale nevzhledně vyčuhující zpod sáčka nic nezachrání. Šedivá šála pak nedodala nejzdravější vzhled v obličeji. Přitom nápad na outfit to byl dobrý, chtělo to jen správné velikosti a trochu barev.

Verdikt Story: 100 %

Verdikt Story: 10 %

Názor módního experta 

Oblečení je vlastně takovou vaší vizitkou, můžete se jím reprezentovat, schovat se za něj, může vám poskytnout sebevědomí i respekt, stačí jen správně vybírat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky