Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Obsáhlá galerie: Česká Miss 2016 - zkouška šatů a plavek

Obsáhlá galerie: Česká Miss 2016 - zkouška šatů a plavek
Obsáhlá galerie: Česká Miss 2016 - zkouška šatů a plavek
Zdroj:
Prohlédněte si všechny fotografie (23)

Jen pár dní zbývá do okamžiku, kdy si jedna z desíti nejkrásnějších dívek České republiky ozdobí vlasy nádhernou diamantovou korunkou. Zvítězit chtějí všechny, královnou krásy se ale může stát jen jedna. Přípravy vrcholí, nervozita stoupá a finalistky mají plné ruce práce. Zkouška šatů i plavek nesmí v jejich nabitém harmonogramu chybět!

Finálové večerní šaty vznikaly pod taktovkou světoznámé módní návrhářky Blanky Matragi. Neobyčejný styl autorčina uměleckého rukopisu promění finalistky ve skutečné princezny. Jednotlivé šaty byly ušity dívkám přímo na míru tak, aby podtrhly ženskost a ladnost jejich dokonalých křivek. K večerním šatům finalistky obují boty značky Nero Giardini. Oficiální fitting a představení šatů se konalo v Riegrově sále Obecního domu v Praze.

Přehlídka soutěžících v nádherných dlouhých šatech je neodmyslitelnou součástí galavečera soutěže Česká Miss. V čem jiném než v oslnivých haute couture šatech by měla být nejkrásnější dívka naší země korunována? Deset nádherných šatů pochází z připravované kolekce „Elements“, která bude uvedena k 35. výročí tvorby Blanky Matragi. Kolekce by měla poukázat na potřebu chránit naši planetu a vážit si všech čtyřech živlů.

„Krásné ženy se silnou osobností jsou pro mě vždy inspirací. Jsem ráda, že jsem se mohla stát součástí této prestižní události a přenést takto mé poselství skrze finalistky České Miss,“ říká návrhářka Blanka Matragi. Látky jsou originálním autorčiným rukopisem a využívá na nich i unikátní 3-D technologii. Celá kolekce vznikla v Libanonu a jedny šaty se šily zhruba 3 týdny a pracovalo na nich až 12 švadlen najednou. Ani sama slavná návrhářka se nezdráhá chopit se jehly a osobně dohlédnout na finální detaily. Průměrná hodnota jedněch šatů překračuje 200 tisíc korun.Chybět samozřejmě nesmí ani divácky nejoblíbenější bod programu: promenáda v plavkách. Letošní modely značky Astratex finalistky předvedly u bazénu v Jatomi Fitness v GALERII HARFA. Dívky na svých postavách po celou dobu soutěže tvrdě pracovaly a mohou na ně být opravdu pyšné! Velmi slušivé minimalistické střihy plavek a jednoduchá kombinace bílo-zlaté barvy podtrhují přednosti každé z dívek. Během finálového večera bude rozhodně na co se dívat.

Finále soutěže Česká Miss proběhne již 2. dubna v Obecním domě. Přímý přenos vysílá televize Prima.

Čtěte také: Velký test: Která řasenka je ta pravá? nebo Obsáhlá fotogalerie: Modely z Českého lva, které musíte vidět!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky