Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nová zázračná podprsenka (video)

Zdroj: Profimedia.cz

Slovinští návrháři prádla nyní testují chytrou podprsenku, která zvýší atraktivitu její nositelky. V momentě, kdy se žena začne cítit sexy, podprsenka se sama přifoukne a vykouzlí její majitelce nádherné poprsí!

Zní to tak neuvěřitelně, že vás možná napadne, že jde o nesmysl. Ale ne! Zajímá vás, jak kouzlo funguje? Jednoduše. Magická podprsenka prý dovede reagovat na změnu tělesné teploty. Ta nastává, pokud je žena vzrušená. V tu chvíli se podprsenka mírně přifoukne a prsy stlačí k sobě, čímž si zajistí ňadra dmoucí. „Tak jako se mění ženské tělo, mění se s ním i naše podprsenka,“ říká slovinská návrhářka Suzana Gorisek, která pracuje pro výrobce spodního prádla značky Lisca. Podprsenka navíc skvěle padne každé ženě!

Přišli na to náhodou

Jako většina pozoruhodných vynálezů, vznikl i tento náhodou. Návrháři se snažili vyvinout podprsenku, která se dokáže přizpůsobit změnám počasí. Zmiňovaný push-up efekt je skvělým bonusem. Zajišťuje jej speciální rozšiřující se pěna v košíčcích, která je na základě změny tělesné teploty utáhne, nebo naopak uvolní.

Podprsenka

Kafe.cz zjistilo:

Tajemství podprsenky spočívá hlavně v použitém materiálu. Jde totiž o speciální pěnu, kterou již v 60. letech využívala NASA k výrobě polštářů na palubě svých lodí. Podprsenku ocení ženy i během cvičení. Jakmile se totiž tělo zahřeje, přinese ňadrům rázem pevnější oporu.

Zaujala vás? Objednejte přes internet!

Podprsenku už nyní můžete koupit přes internet. Slovinský výrobce zatím hledá distributory do ostatních evropských zemí. O zájemce prý ale firma, která patří k největším ve východní Evropě a jejíž modely předváděla také manželka Donalda Trumpa Melanie Knauss, nemá nouzi. A není divu! Která žena by si nepřála mít poprsí jako hollywoodská hvězda.

Chcete vidět, jak zázračná podprsenka funguje? Podívejte se na video!

Tipy Kafe.cz:

Smart Memory Bra, Lisca 

Smart Memory Bra, Lisca

Inteligentní podprsenka by neměla chybět v šatníku žádné ženy. Kde si ji můžete koupit? Třeba přes internet! Vybírat můžete ze dvou barev – tělové a černé – a velikostí 70 A až 85 C.

Cena: 986 Kč (smart-memory-bra.com)

 

Miracle Bra, Luna 

Miracle Bra, Luna

Podprsenka Miracle Bra je ideální pro všechny ženy, které chtějí mít bujnější dekolt za všech okolností. Zvětší totiž ňadra v průměru o 1,5 čísla. Push-up efekt je způsoben trojrozměrným pěnovým polštářkem, který poprsí nejen zvedne, ale dá mu i přirozený kulatý tvar. Kostice jsou zapuštěné v pěnové výplni, takže poskytují podporu, ale zároveň dávají pocit, jako by podprsenka žádné kostice neměla. Nově vyvinutá inteligentní ramínka dovolují zavěšení háčků do různých pozic a zároveň zabraňují sklouzávání.

Cena: 1 490 Kč (podprsenky-eshop.cz)

Kouzelná podprsenka Multiplunge, Woderbra 

Kouzelná podprsenka Multiplunge, Woderbra

Unikátní podprsenka Multiplunge je přímo ideální pro ženy, které rády nosí nejrůznější topy, včetně těch za krk. Její ramínka se totiž dají nastavit na sto různých způsobů! Abyste si s ní poradila, je součástí návod k použití. K dostání v tělové, bílé a černé barvě.

Cena: 999 Kč (kouzelnepradlo.cz)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky