Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nestíháte zhubnout do léta? Tyto plavky vypadají skvěle i na nedokonalé postavě a jsou šik

Nestíháte zhubnout do léta? Tyto plavky vypadají skvěle i na nedokonalé postavě
Nestíháte zhubnout do léta? Tyto plavky vypadají skvěle i na nedokonalé postavě
Zdroj: Pinterest.com
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Představovala jste si, jak po zimě začnete hubnout, a do léta bude vaše postava tip top. Ovšem současné vysoké teploty jsou sice příjemné, ale také mnoho žen znervóznily. Vypadá to totiž, že léto je za dveřmi a není už čas na vylepšování postavy.

Nevěšte hlavu! Pokud se vám přece jen nepodaří nějaké to kilčo zhubnout a vy si přesto chcete užít léto u vody, máme pro vás dvacet skvělých typů na plavky, které sluší i nadměrným velikostem. A navíc jde o plavky, které jsou sexy a šik i přesto, že na jejich výrobu bylo použito přece jen víc látky a také toho více z postavy skrývají.

Podívejte se do galerie, rozhodně vám pohled na XXL modelky v plavkách zvedne náladu! Nic totiž není ztraceno a i u vody může každá žena vypadat dobře. Dlužno ale dodat, že sexappeal ženy je nejen v tom, jak vypadá, ale hlavně v tom, jak se cítí, co z ní vyzařuje. Při pohledu na takto sebevědomou ženu totiž nikoho nenapadne, že by se sebou měla něco udělat. ;-) Zkuste to jako Sophia Loren, ta razí heslo, že si snaží všude představit, že jí to tam patří a v ten moment se jí srovná páteř, hlava vytáhne nahoru, brada se lehce pozvedne a ona si pak už jen užívá obdivné pohledy okolí.

Když už se blíží to léto...

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky