Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Námořnický styl Yvettě Blanarovičové dodává opravdový šmrnc

Zdroj: Ivan Kahún

Oblečení by mělo vyjadřovat osobnost nositelky a podtrhovat její krásu, což se u temperamentní Yvetty povedlo.

Michaela Uzlová Michaela Uzlová Zdroj:

Michaela Uzlová, módní expert Story Michaela Uzlová, módní expert Story Zdroj: Módní expert Story

Sáčko

Je jedním ze stavebních kamenů ženského šatníku. Vlastnit byste měla vypasované krátké i jedno delší. Hodit by se vám mohlo i uvolněnější z teplákoviny.

100 % žen

si obulo jen středně vysoké podpatky, které vypadají elegantně a přitom jsou pohodlné.

Módní policie: Lucie Váchová Módní policie: Lucie Váchová Zdroj: Lucie Vítková, Ivan Kahún Módní policie: Lenka Hornová Módní policie: Lenka Hornová Zdroj: Lucie Vítková, Ivan Kahún

Yvetta Blanarovičová

Elegantní námořnický look temperamentní zpěvačce a herečce ohromně sluší. Bílá pouzdrová sukně hezky obepíná štíhlou postavu a krátké tmavé sáčko s kontrastními lemy ji doplňuje do velmi ženského kompletu. Mně osobně se líbí, že Yvetta nechala z otevřených lodiček vykukovat svůdně rudě nalakované nehty.

Monika Žídková

Miss ČR a Miss Europe 1995 je sice stále tou půvabnou blondýnkou jako v době své korunovace, bohužel ale někde nechala královský glanc. Podivně lesklé šedé beztvaré šaty přidávají štíhlé Monice kila a řasená aplikace u výstřihu zase roky. Šedé silonky dodávají nohám mrtvolnou barvu a ani účes ve stylu stará-mladá není výhrou.

Verdikt Story: 100 %

Verdikt Story: 10 %

Názor módního experta 

Ach ty silonky, víte, kdy je nosit a kdy zase ne? Je to s nimi těžké, oficiální akce a některá zaměstnání je přímo vyžadují, naopak do letních bot jsou přímo nevhodné. Jejich barvy taky nejsou úplně trendy, rozhodně zapomeňte na ty s leskem, prapodivně šedivé a příliš světlé či příliš tmavé rádoby tělové. Pokud už jsou některé z nich in, pak jsou to ty ve veselých barvách červené, žluté nebo modré, kterým by se nemusely vyhýbat ani ženy, kterým už dávno bylo dvacet.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky