Džíny až na prvním místě

Uniforma modelek je Dakotě velmi blízká. Obyčejné tričko, džíny a mokasíny jsou pro ni sázkou na jistotu. Ví, že jsou ji fotografové v patách, a tak na první pohled nudný outfit vždy rozbije výrazným doplňkem jako je slaměná kabelka, klobouk, výrazné sluneční brýle nebo výmluvný potisk. Ani paleta barev Dakotina šatníku není moc pestrá a drží se osvědčené klasiky. Černá, šedivá, modrá, béžová a bílá.

Je ukázkou toho, že džíny mají mnoho podob. Od klasických rovných kalhot, přes skinny až po volné retro kousky do pasu a rozevláté culottes sahající do půli lýtek.

Dakotin styl je někde mezi Rory z Gilmorových děvčat a Siennou Miller. Z každé si bere jen to nejlepší a vytváří pohodlný mix, který v sobě snoubí britskou upejpavost a americkou drzost. Z tmavovlásky je blondýnka a nápadně se tak podobá své slavné matce Melanii Griffith.

Dáma v gala

Dakota už dávno není herečkou jedné role, po světě propaguje své nové filmy a na večírcích a módních akcích je jako doma. Honosné akce si žádají velkou večerní. I tady si je ale mladá dívka jistá v kramflecích. Hluboké výstřihy nosí s nebývalou odvahou, nebojí se béžového saténu, žlutého sametu ani kalhotových kostýmků a těsných overalů, které neodpouští ani ty nejmenší nedodstatky.

V době natáčení slavné triologie ji módní kritici lynčovali, že na veřejnosti příliš kopíruje styl filmové Anastacie. Možná teprve hledala svůj směr, možná to byl záměr.

Inspirujte se jejím stylem v naší obsáhlé galerii.