Nejtenčí pokožka na našem těle se nachází právě v okolí očí a víček. A pokud potřebujeme za ostrého svitu zaostřit na předměty či osoby proti ostrému slunečnímu paprsku, oči se brzy unaví a navíc se přidá bolest hlavy. Brýle tedy kromě dotažení módního looku k dokonalosti plní i praktickou funkci.

Sluneční brýle: Pět hitů letošní sezóny

Sexy elegance
Žádné sexy smyslné a sebejisté ženě, která se vyznačuje silnou osobností a stylem, by neměly na poličce chybět elegantní brýle italské značky Gucci. Poznávacím znamením jsou dvě společně propletená G, která jsou jejím symbolem.
Cena: 2 950 Kč (Gucci)

Brýle jako Bondgirl
Nejlepší trendy kolekcí pro tuto sezónu byly jasně zvoleny brýle značky Hugo Boss. Klíčovým prvkem modelů je elegantní jednoduchost propojená s celosvětově známým logem. Pokud si chcete připadat jako celebrita, nesmí vám kousek z této kolekce doma chybět!
Cena: 2 500 Kč (Hugo Boss)

Rozmarná a vybíravá
Originální přístup ke každodennímu životu, pulzující vitalita a mladistvá energie jsou společným ukazatelem pro všechny nositelky těchto slunečních brýlí. Obroučky jsou vyrobené z různých materiálů a v rozmanitých barvách. Jsou vhodné pro všechny, které chtějí zůstat navždy trendy.
Cena: 2 500 Kč (Just Cavalli)

Krása a osobnost
Design pohybující se vždy mezi přítomností a budoucností představuje pro svou nositelku stále něco nového. Ať již fandíte městskému vzhledu, nebo hledáte jen praktickou funkčnost, tyto brýle vám nevytvoří masku, ale podtrhnou krásu vaší tváře.
Cena: 3 750 Kč (Valentino)

Glamour a prestiž
Po tomto typu brýlí sáhnou vždy upravené a výjimečné ženy s citem pro klasiku a eleganci, které se snaží odlišit od ostatních. Preciznost kladená na design a kvalita použitého materiálu, dělá z těchto brýlí nepostradatelnou součást vašeho šatníku.
Cena: 2 500 Kč (Diesel)