Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MÓDNÍ PORADNA KAFE: Staňte se královnou sjezdovky! Přinášíme tipy, jak na to!

Móda: Staňte se královnou sjezdovky!
Móda: Staňte se královnou sjezdovky!
Zdroj: shutterstock.com a archiv firem

Módní trendy stále víc pronikají i na oblečení určené pro (nejen zimní) sporty. Základ ovšem nadále představují funkční materiály a dokonalý komfort. Vypravte se na hory ve slušivém outfitu, který nemusí stát desetitisíce.

I v zimě záleží pouze a jen na vás! Preferujete-li pestré barvy (které jsou na sněhu dobře viditelné, což není od věci), nebo naopak tlumenější, ale elegantnější odstíny. Mějte na paměti i to, co zůstane ukryto, tedy kvalitní termoprádlo.

Živlům navzdory

Hlavní je opravdu zůstat v teple a chránit se před nepříznivým počasím. K tomu slouží materiály speciálně upravené tak, aby byly vodoodpudivé a odolné proti větru. Pokud se do lyžování (či běžkaření) pustíte s opravdovou vervou, oceníte funkční materiál odvádějící pot.

 

Nepodceňte detaily

Na "drobnostech" typu lyžařských brýlí, rukavic, čepice (nebo ještě lépe helmy), lyžáků a hůlek rozhodně nešetřete! Po pár hodinách sportovní aktivity rozdíl v kvalitě doplňků poznáte dozajista.

Tip KAFE.cz:

Na pobyt na horách si přibalte i něco pohodlného, ale zároveň atraktivního (skvělé jsou třeba úpletové šaty) na večerní odpočinek či návštěvu restaurace. Po náročném dni se jistě ráda osvěžíte "nesportovním" modelem.


Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky